Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konferencja pn. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”

Konferencja pn. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”

Konferencja pn. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”

6 października 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Konferencja dla pracodawców pn. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”. Konferencja została zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.

W spotkaniu uczestniczyli między innymi: Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michał Kądziołka, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos.

Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać kilku interesujących prelekcji związanych z rynkiem pracy, w tym poruszone zostały zagadnienia dotyczące skutków kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Inicjatywa była także okazją do propagowania realizowanych programów rynku pracy, które sprzyjają szeroko pojętej aktywności zawodowej zarówno osób bezrobotnych, jak i pracujących.

Spotkanie pozwoliło na zaprezentowanie wyników przeprowadzonych analiz, a równocześnie było wspaniałą okazją do wymiany informacji i dobrych praktyk.

Wszystkim uczestnikom składamy serdecznie podziękowania za aktywny udział w Konferencji równocześnie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

PUP w Dąbrowie Tarnowskiej/ fot. WUP w Krakowie/ PUP w Dąbrowie Tarnowskiej

6 października 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Konferencja dla pracodawców pn. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”. Konferencja została zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej. W spotkaniu uczestniczyli między innymi: Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michał Kądziołka, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać kilku interesujących prelekcji związanych z rynkiem pracy, w tym poruszone zostały zagadnienia dotyczące skutków kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Inicjatywa była także okazją do propagowania realizowanych programów rynku pracy, które sprzyjają szeroko pojętej aktywności zawodowej zarówno osób bezrobotnych, jak i pracujących. Spotkanie pozwoliło na zaprezentowanie wyników przeprowadzonych analiz, a równocześnie było wspaniałą okazją do wymiany informacji i dobrych praktyk. Wszystkim uczestnikom składamy serdecznie podziękowania za aktywny udział w Konferencji równocześnie zapraszamy do kontaktu i współpracy. PUP w Dąbrowie Tarnowskiej/ fot. WUP w Krakowie/ PUP w Dąbrowie Tarnowskiej