Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koniec 2004 roku w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej

Koniec 2004 roku w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej

Koniec 2004 roku w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej

Jak co roku w Sylwestra odbyło się spotkanie pracowników Urzędu Gminy i dyrektorów jednostek samorządowych. 
W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, a mianowicie: Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Wojtyło, Wiceprzewodniczący RM Dorota Długoń i Andrzej Drzazga oraz Ks. Prałat Józef Poremba. W spotkaniu brali udział także Przewodniczący poprzedniej kadencji Jerzy Streb, Przewodniczący Klubu Radnych "Na Rzecz Rozwoju Gminy Dąbrowa Tarnowska" Władysław Knutelski oraz dyrektorzy MBP - Jadwiga Kusior, DDK - Paweł Chojnowski, GZGK - Tadeusz Kwiatkowski. Tradycyjnie z zaproszenia skorzystali również emerytowani pracownicy Urzędu Gminy. 


Sylwestrowe spotkanie opłatkowe miało charakter podsumowujący rok 2004. 
Burmistrz Stanisław Początek podziękował załodze za rzetelną pracę. Powiedział m.in.:"Kończący się rok nie należał do łatwych. Moja załoga pełniąc służebną rolę dobrze realizowała powierzone zadania. To w tym budynku zapadały tysiące decyzji administracyjnych, były rozstrzygane trudne problemy lokalne i indywidualne. Wspólna pracą radnych i załogi Urzędu Gminy udało się przysporzyć nowego majątku w gminie. Odnosi się to do kolejnych odcinków kanalizacji, dróg, chodników, wyremontowanych budynków szkolnych." 
Burmistrz przekazał gościom i załodze najlepsze życzenia noworoczne. "Niech każdemu nie zabraknie zdrowia, dużo radości i nadziei, szczęścia i uśmiechu oraz wielu osiągnięć w życiu prywatnym i zawodowym." 
W imieniu Pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych Burmistrzowi Stanisławowi Początkowi i Zastępcy Markowi Minorczykowi podziękowania za miniony 2004 r. oraz życzenia noworoczne przekazała Sekretarz Gminy Barbara Sobecka - Mikos. 
Następnie wszyscy uczestnicy dzieląc się Opłatkiem składali sobie wzajemne życzenia na nadchodzący Nowy 2005 Rok. 

Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska

Jak co roku w Sylwestra odbyło się spotkanie pracowników Urzędu Gminy i dyrektorów jednostek samorządowych.  W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, a mianowicie: Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Wojtyło, Wiceprzewodniczący RM Dorota Długoń i Andrzej Drzazga oraz Ks. Prałat Józef Poremba. W spotkaniu brali udział także Przewodniczący poprzedniej kadencji Jerzy Streb, Przewodniczący Klubu Radnych "Na Rzecz Rozwoju Gminy Dąbrowa Tarnowska" Władysław Knutelski oraz dyrektorzy MBP - Jadwiga Kusior, DDK - Paweł Chojnowski, GZGK - Tadeusz Kwiatkowski. Tradycyjnie z zaproszenia skorzystali również emerytowani pracownicy Urzędu Gminy.  Sylwestrowe spotkanie opłatkowe miało charakter podsumowujący rok 2004.  Burmistrz Stanisław Początek podziękował załodze za rzetelną pracę. Powiedział m.in.:"Kończący się rok nie należał do łatwych. Moja załoga pełniąc służebną rolę dobrze realizowała powierzone zadania. To w tym budynku zapadały tysiące decyzji administracyjnych, były rozstrzygane trudne problemy lokalne i indywidualne. Wspólna pracą radnych i załogi Urzędu Gminy udało się przysporzyć nowego majątku w gminie. Odnosi się to do kolejnych odcinków kanalizacji, dróg, chodników, wyremontowanych budynków szkolnych."  Burmistrz przekazał gościom i załodze najlepsze życzenia noworoczne. "Niech każdemu nie zabraknie zdrowia, dużo radości i nadziei, szczęścia i uśmiechu oraz wielu osiągnięć w życiu prywatnym i zawodowym."  W imieniu Pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych Burmistrzowi Stanisławowi Początkowi i Zastępcy Markowi Minorczykowi podziękowania za miniony 2004 r. oraz życzenia noworoczne przekazała Sekretarz Gminy Barbara Sobecka - Mikos.  Następnie wszyscy uczestnicy dzieląc się Opłatkiem składali sobie wzajemne życzenia na nadchodzący Nowy 2005 Rok.  Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska