Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Zakończenie roku szkolnego obchodzono uroczyście również w ZSP w Szczucinie w dniu 25 czerwca ( piątek) br. Zaproszony Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski złożył na ręce Jana Giery - Dyrektora Szkoły, podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli, w imieniu swoim i Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Roberta Kądzielawy.
Starosta przekazał całemu gronu pedagogicznemu podziękowania za wysiłek i poświęcenie w pracy na rzecz edukacji młodzieży. Życzył również wszystkim nauczycielom i uczniom udanego wypoczynku wakacyjnego i nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym 2010/2011.

Zakończenie roku szkolnego obchodzono uroczyście również w ZSP w Szczucinie w dniu 25 czerwca ( piątek) br. Zaproszony Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski złożył na ręce Jana Giery - Dyrektora Szkoły, podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli, w imieniu swoim i Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Roberta Kądzielawy.Starosta przekazał całemu gronu pedagogicznemu podziękowania za wysiłek i poświęcenie w pracy na rzecz edukacji młodzieży. Życzył również wszystkim nauczycielom i uczniom udanego wypoczynku wakacyjnego i nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym 2010/2011.