Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs „Życie wolne od dymu tytoniowego”- rozstrzygnięty!

Konkurs „Życie wolne od dymu tytoniowego”- rozstrzygnięty!

W dniu 7 grudnia br. rozstrzygnięto konkurs literacki ph. „Życie wolne od dymu tytoniowego" zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach realizacji Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce.

Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zasad zdrowego stylu życia, bez uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem szkodliwości palenia tytoniu.

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu krótkiego utworu o tematyce antytytoniowej.

Spośród 14 utworów Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce:
Jagna Golemo - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,
II miejsce:
Magdalena Curyło - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
III miejsce ex aequo:
Magdalena Łachut - Gimnazjum w Borkach,
Jagoda Gordyńska -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie,

Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w dniu 17 grudnia o godz. 10.30 w Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Berka Joselewicza 5 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Serdeczne zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami.

Fundatorzy nagród:
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.

W dniu 7 grudnia br. rozstrzygnięto konkurs literacki ph. „Życie wolne od dymu tytoniowego" zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach realizacji Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce. Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zasad zdrowego stylu życia, bez uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem szkodliwości palenia tytoniu. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu krótkiego utworu o tematyce antytytoniowej. Spośród 14 utworów Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów: I miejsce:Jagna Golemo - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,II miejsce:Magdalena Curyło - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,III miejsce ex aequo:Magdalena Łachut - Gimnazjum w Borkach,Jagoda Gordyńska -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w dniu 17 grudnia o godz. 10.30 w Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Berka Joselewicza 5 w Dąbrowie Tarnowskiej.Serdeczne zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami. Fundatorzy nagród:Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG