Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs ekologiczny UPCYCLING CZYLI MODA OD NOWA

Konkurs ekologiczny UPCYCLING CZYLI MODA OD NOWA

Konkurs ekologiczny UPCYCLING CZYLI MODA OD NOWA

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do  udziału  w  konkursie ekologicznym. pn. UPCYCLING CZYLI MODA OD NOWA  dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-4  oraz 5-8 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i polega na zaprojektowaniu i wykonaniu unikatowych ubrań z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Każda klasa będzie mogła złożyć tylko jedną pracę.

Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono uczniów do zaznajomienia się z tematem segregacji śmieci, tym samym zachęcić do czynnego zainteresowania się korzyściami ekologicznymi wynikającymi z ponownego wykorzystania odpadów.  

W konkursie, w każdej kategorii zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych klas.  Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia. Zwycięskie klasy zostaną zaproszone w dniu
29 września 2020 roku do Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu na pokaz mody ekologicznej, wystawę pokonkursową oraz warsztaty ekologiczne na temat ponownego wykorzystania surowców wtórnych, podczas których zostaną przeprowadzone indywidualne konkursy ekologiczne w postaci quizów, kalamburów i krzyżówek. Dla zwycięskich oraz wyróżnionych klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych. Dla uczestników warsztatów zostanie przygotowany poczęstunek oraz zostanie zapewniony transport.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda na udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do  udziału  w  konkursie ekologicznym. pn. UPCYCLING CZYLI MODA OD NOWA  dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-4  oraz 5-8 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i polega na zaprojektowaniu i wykonaniu unikatowych ubrań z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Każda klasa będzie mogła złożyć tylko jedną pracę. Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono uczniów do zaznajomienia się z tematem segregacji śmieci, tym samym zachęcić do czynnego zainteresowania się korzyściami ekologicznymi wynikającymi z ponownego wykorzystania odpadów.   W konkursie, w każdej kategorii zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych klas.  Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia. Zwycięskie klasy zostaną zaproszone w dniu 29 września 2020 roku do Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu na pokaz mody ekologicznej, wystawę pokonkursową oraz warsztaty ekologiczne na temat ponownego wykorzystania surowców wtórnych, podczas których zostaną przeprowadzone indywidualne konkursy ekologiczne w postaci quizów, kalamburów i krzyżówek. Dla zwycięskich oraz wyróżnionych klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych. Dla uczestników warsztatów zostanie przygotowany poczęstunek oraz zostanie zapewniony transport. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda na udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Pliki do pobrania Pobierz plik karta zgłoszenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu Upcycling czyli moda od nowa.pdf Pobierz plik zgoda na udział w konkursie.pdf