Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Minął termin zgłoszeń do konkursu fotograficznego „KLIMATyczne Powiśle”

Minął termin zgłoszeń do konkursu fotograficznego „KLIMATyczne Powiśle”

Minął termin zgłoszeń do konkursu fotograficznego „KLIMATyczne Powiśle”

31 sierpnia 2022 roku minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu fotograficznego "KLIMATyczne Powiśle", odbywającego się w ramach w ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA. Dziękujemy uczestnikom za przesłanie zdjęć z wycieczek rowerowych ukazujących KLIMAT naszego powiatu. Wyniki zostaną ogłoszone 19 września. Nagrodą główną w konkursie jest rower!

KLIMATyczne Powiśle to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda naszego regionu jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczamy emisję dbając o klimat i środowisko, ale również poprawiamy swój stan zdrowia. Jednocześnie pamiętajmy, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem, o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę.

 

Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, a także  zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.

31 sierpnia 2022 roku minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu fotograficznego "KLIMATyczne Powiśle", odbywającego się w ramach w ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA. Dziękujemy uczestnikom za przesłanie zdjęć z wycieczek rowerowych ukazujących KLIMAT naszego powiatu. Wyniki zostaną ogłoszone 19 września. Nagrodą główną w konkursie jest rower! KLIMATyczne Powiśle to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda naszego regionu jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczamy emisję dbając o klimat i środowisko, ale również poprawiamy swój stan zdrowia. Jednocześnie pamiętajmy, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem, o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę.   Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, a także  zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.