Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs Fotograficzny „Powiat w obiektywie”

Konkurs Fotograficzny „Powiat w obiektywie”

Konkurs Fotograficzny „Powiat  w obiektywie”

Umiesz posługiwać się programami graficznymi ? Pokaż, co potrafisz ! Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Co zrobić, żeby wygrać ?


Wykaż się bystrym okiem i kreatywnością. Stwarzamy Ci do tego doskonałą okazję. Podziel się z nami zdjęciami promującymi Powiat Dąbrowski.
Do wygrania są, oprócz niewątpliwej możliwości zaprezentowania swojego talentu szerokiej społeczności, praktyczne gadżety z logo powiatu (parasol, pendrive, ekotorby, notesy, smycze i długopisy).


Szczegóły konkursu dostępne pod adresem:

https://www.facebook.com/powdabrowskiUmiesz posługiwać się programami graficznymi ? Pokaż, co potrafisz ! Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Co zrobić, żeby wygrać ? Wykaż się bystrym okiem i kreatywnością. Stwarzamy Ci do tego doskonałą okazję. Podziel się z nami zdjęciami promującymi Powiat Dąbrowski.Do wygrania są, oprócz niewątpliwej możliwości zaprezentowania swojego talentu szerokiej społeczności, praktyczne gadżety z logo powiatu (parasol, pendrive, ekotorby, notesy, smycze i długopisy). Szczegóły konkursu dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/powdabrowski