Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs na krzyżówkę profilaktyczną rozstrzygnięty

Konkurs na krzyżówkę profilaktyczną rozstrzygnięty

Konkurs na krzyżówkę profilaktyczną rozstrzygnięty

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że konkurs na krzyżówkę profilaktyczną, który został ogłoszony z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia został rozstrzygnięty.

Wszystkim osobom, które rozwiązały naszą krzyżówkę dziękujemy za włączenie się do konkursu i mamy nadzieję, że w również przyszłości chętnie włączą się Państwo w podobnego rodzaju inicjatywy.

Jednocześnie informujemy, że spośród osób, które do dnia 28 listopada 2013 r. przesłały prawidłowe rozwiązanie krzyżówki rozlosowano 3 nagrody niespodzianki.

Laureatkom konkursu, którymi zostały: Elżbieta Bączek – zam. Breń, Lucyna Walas – zam. Szczucin, Anna Krawczyk – zam. Dąbrowa Tarnowska serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 14, 33-200 Dąbrowa Tarnowska (po nagrody można się zgłaszać od dnia 03.12.2013 r.).

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że konkurs na krzyżówkę profilaktyczną, który został ogłoszony z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia został rozstrzygnięty. Wszystkim osobom, które rozwiązały naszą krzyżówkę dziękujemy za włączenie się do konkursu i mamy nadzieję, że w również przyszłości chętnie włączą się Państwo w podobnego rodzaju inicjatywy. Jednocześnie informujemy, że spośród osób, które do dnia 28 listopada 2013 r. przesłały prawidłowe rozwiązanie krzyżówki rozlosowano 3 nagrody niespodzianki. Laureatkom konkursu, którymi zostały: Elżbieta Bączek – zam. Breń, Lucyna Walas – zam. Szczucin, Anna Krawczyk – zam. Dąbrowa Tarnowska serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 14, 33-200 Dąbrowa Tarnowska (po nagrody można się zgłaszać od dnia 03.12.2013 r.).