Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs na maskę rozstrzygnięty

Konkurs na maskę rozstrzygnięty

Konkurs na maskę rozstrzygnięty

Wczoraj w Dabrowskim Domu Kultury rozstrzygnięto II Konkurs na Najciekawszą Maskę Karnawałową "Zaczarowana Twarz". Po ocenie 109 prac nadesłanych przez 107 dzieci z 10 zaproszonych do konkursu szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego i ze Szkoły Podstawowej Nr15 w Tarnowie (uczestniczyły dzieci młodsze z klas I-III) I miejsce przyznano Agnieszce Szubie (SP w Mędrzechowie), II miejsce Katarzynie Nadolskiej (SP Nr2 w Dąbrowie Tarnowskiej) a trzecie - Patrycji Żobroń (SP w Szarwarku).

Jury w składzie: Edmund Wilk (przewodniczący, plastyk z DDK), Marzena Bizacka, Małgorzata Kawa, Katarzyna Anioł (SP w Lipinach), Paweł Chojnowski (dyrektor DDK) przyznało następujące też 17 wyróżnień: Patryk Chrabąszcz, Jadwiga Strugacz, Karolina Duda, Michał Sojka (wszyscy SP Nr2 Dąbrowa Tarnowska), Kinga Łosowska, Iwona Twardzik, Patrycja Czupryna (wszystkie – SP w Grądach), Maciej Jurek (SP w Laskówce Chorąskiej), Arkadiusz Cygan, Renata Starzec (oboje - SP w Lipinach), Andrzej Szuba (SP w Mędrzechowie), Magdalena Wajda (SP w Szarwarku), Adrianna Bartusik, Paulina Kloch, Aleksandra Maślanka, Krystian Kamiński, Agnieszka Drożdżowska (wszyscy – SP Nr15 w Tarnowie).
Nagrody książkowe i dyplomy za miejsca I-III ufundował Dąbrowski Dom Kultury. Nagrody za wyróżnienia ufundował sponsor – Zakład Fotograficzny „Foto-Flash" z Żabna. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział. Organizatorami byli, poza DKK: Marzena Bizacka i Małgorzata Kawa (nauczycielki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach).
Wystawa pokonkursowa masek karnawałowych czynna będzie w Dąbrowskim Domu Kultury w dniach 6-31 marca 2004 r. codziennie od wtorku do soboty w godz.9.00-19.00

Źródło: DDK

Wczoraj w Dabrowskim Domu Kultury rozstrzygnięto II Konkurs na Najciekawszą Maskę Karnawałową "Zaczarowana Twarz". Po ocenie 109 prac nadesłanych przez 107 dzieci z 10 zaproszonych do konkursu szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego i ze Szkoły Podstawowej Nr15 w Tarnowie (uczestniczyły dzieci młodsze z klas I-III) I miejsce przyznano Agnieszce Szubie (SP w Mędrzechowie), II miejsce Katarzynie Nadolskiej (SP Nr2 w Dąbrowie Tarnowskiej) a trzecie - Patrycji Żobroń (SP w Szarwarku). Jury w składzie: Edmund Wilk (przewodniczący, plastyk z DDK), Marzena Bizacka, Małgorzata Kawa, Katarzyna Anioł (SP w Lipinach), Paweł Chojnowski (dyrektor DDK) przyznało następujące też 17 wyróżnień: Patryk Chrabąszcz, Jadwiga Strugacz, Karolina Duda, Michał Sojka (wszyscy SP Nr2 Dąbrowa Tarnowska), Kinga Łosowska, Iwona Twardzik, Patrycja Czupryna (wszystkie – SP w Grądach), Maciej Jurek (SP w Laskówce Chorąskiej), Arkadiusz Cygan, Renata Starzec (oboje - SP w Lipinach), Andrzej Szuba (SP w Mędrzechowie), Magdalena Wajda (SP w Szarwarku), Adrianna Bartusik, Paulina Kloch, Aleksandra Maślanka, Krystian Kamiński, Agnieszka Drożdżowska (wszyscy – SP Nr15 w Tarnowie).Nagrody książkowe i dyplomy za miejsca I-III ufundował Dąbrowski Dom Kultury. Nagrody za wyróżnienia ufundował sponsor – Zakład Fotograficzny „Foto-Flash" z Żabna. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział. Organizatorami byli, poza DKK: Marzena Bizacka i Małgorzata Kawa (nauczycielki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach).Wystawa pokonkursowa masek karnawałowych czynna będzie w Dąbrowskim Domu Kultury w dniach 6-31 marca 2004 r. codziennie od wtorku do soboty w godz.9.00-19.00 Źródło: DDK