Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs na najprężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie

Konkurs na najprężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie

Konkurs na najprężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najprężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie dąbrowskim skupiające osoby po 50 roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior”, realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych KGW internauci wybiorą zwycięską organizację.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: powiatdabrowski.pl.

Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 26 października 2020 roku na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najprężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie dąbrowskim skupiające osoby po 50 roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior”, realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych KGW internauci wybiorą zwycięską organizację. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: powiatdabrowski.pl. Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 26 października 2020 roku na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Pliki do pobrania Pobierz plik Formularz konkursowy.doc Pobierz plik Formularz konkursowy.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf