Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs na najsmaczniejsze ciasto z owocami

Konkurs na najsmaczniejsze ciasto z owocami

Konkurs na najsmaczniejsze ciasto z owocami

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w konkursie na najsmaczniejsze ciasto z polskimi owocami sezonowymi.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. „Warsztaty pieczenia i dekoracji ciast dla Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji o przekazywaniu przepisów na tradycyjne ciasta z polskimi owocami sezonowymi; wymiana doświadczeń kulinarnych; prezentacja umiejętności kulinarnych uczestników konkursu; popularyzacja kultury i polskiej tradycji ludowej; integracja społeczności lokalnej.

Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do dnia 26 czerwca 2020 roku za pośrednictwem wypełnionego formularza zgłoszeniowego, elektronicznie na adres e-mail sspd2011@interia.pl lub osobiście w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (I piętro - pok. nr 42 lub 47) w godzinach od 8:00-15:30.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 30 czerwca 2020 r. o godz. 11:00 w Stanicy Turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno). Upieczone ciasto należy dostarczyć w dniu finału w godzinach od 8:30 - 9:00.

Zwycięskie koła gospodyń wiejskich/stowarzyszeń otrzymają zaproszenia dla swoich przedstawicieli na profesjonalne warsztaty kulinarne z przygotowania i dekoracji ciast, które odbędą się w dwóch terminach tj. 6-7 lipca 2020 roku i 13 – 14 lipca 2020 roku po 10 osób. Warsztaty będą trwały 2 dni po 8 godzin.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w konkursie na najsmaczniejsze ciasto z polskimi owocami sezonowymi. Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. „Warsztaty pieczenia i dekoracji ciast dla Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji o przekazywaniu przepisów na tradycyjne ciasta z polskimi owocami sezonowymi; wymiana doświadczeń kulinarnych; prezentacja umiejętności kulinarnych uczestników konkursu; popularyzacja kultury i polskiej tradycji ludowej; integracja społeczności lokalnej. Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do dnia 26 czerwca 2020 roku za pośrednictwem wypełnionego formularza zgłoszeniowego, elektronicznie na adres e-mail sspd2011@interia.pl lub osobiście w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (I piętro - pok. nr 42 lub 47) w godzinach od 8:00-15:30. Finał konkursu odbędzie się w dniu 30 czerwca 2020 r. o godz. 11:00 w Stanicy Turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno). Upieczone ciasto należy dostarczyć w dniu finału w godzinach od 8:30 - 9:00. Zwycięskie koła gospodyń wiejskich/stowarzyszeń otrzymają zaproszenia dla swoich przedstawicieli na profesjonalne warsztaty kulinarne z przygotowania i dekoracji ciast, które odbędą się w dwóch terminach tj. 6-7 lipca 2020 roku i 13 – 14 lipca 2020 roku po 10 osób. Warsztaty będą trwały 2 dni po 8 godzin. Serdecznie zapraszamy! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia i Oświadczenia.docx Pobierz plik Karta zgłoszenia i Oświadczenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu.docx Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf