Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Oferty z dokumentami wymienionymi w ogłoszeniu należy składać  w terminie do dnia 29 kwietnia 2022 r. do godz. 1500, w zamkniętych kopertach na dzienniku podawczym (pokój nr 1, parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, w poniedziałki w godz. 800 do 1600, natomiast od wtorku do piątku w godzinach  od 730-1530 z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej”.

Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej, przy czym oferta taka powinna być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP i zawierać elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty.

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Oferty z dokumentami wymienionymi w ogłoszeniu należy składać  w terminie do dnia 29 kwietnia 2022 r. do godz. 1500, w zamkniętych kopertach na dzienniku podawczym (pokój nr 1, parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, w poniedziałki w godz. 800 do 1600, natomiast od wtorku do piątku w godzinach  od 730-1530 z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej”. Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej, przy czym oferta taka powinna być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP i zawierać elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty. Pliki do pobrania Pobierz plik Ogloszenie o konkursie.pdf Pobierz plik Uchwala Zarzadu Powiatu Dabrowskiego w sprawie ogloszenia konkursu na dyrektora Zespolu Szkol im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dabrowie Tarnowskiej.pdf