Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs o strażakach

Konkurs o strażakach

Do piątku można jeszcze składać prace na III Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do bajki Cz. Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" lub do wiersza J. Brzechwy "Pali się". Konkurs organizują wspólnie Miejska Biblioteka Publiczna i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, czytelnicy bibliotek powiatu dąbrowskiego. Technika wykonania prac jest dowolna. Termin ich nadsyłania upływa 30 kwietnia. Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 5 maja o godz. 12.00 w MBP. Najlepsze prace zamieszczone zostaną w kalendarzu strażackim na przyszły rok, a nagrodą specjalną dla zwycięzcy konkursu będzie pokaz sprzętu strażackiego PSP w miejscowości, w której mieszka. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

Do piątku można jeszcze składać prace na III Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do bajki Cz. Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" lub do wiersza J. Brzechwy "Pali się". Konkurs organizują wspólnie Miejska Biblioteka Publiczna i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, czytelnicy bibliotek powiatu dąbrowskiego. Technika wykonania prac jest dowolna. Termin ich nadsyłania upływa 30 kwietnia. Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 5 maja o godz. 12.00 w MBP. Najlepsze prace zamieszczone zostaną w kalendarzu strażackim na przyszły rok, a nagrodą specjalną dla zwycięzcy konkursu będzie pokaz sprzętu strażackiego PSP w miejscowości, w której mieszka. (baja) Źródło: Dziennik Polski