Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs Palm i Plastyki Obrzędowej

Konkurs Palm i Plastyki Obrzędowej

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Szkoła Podstawowa w Gręboszowie organizaują Gminny Konkurs Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Celem konkursu jest podrzymanie, kultywowanie i ochrona przepięknej, ludowej tradycji zdobienia palm, pisanek oraz wytwarzanie przedmiotów tradycyjnej i współczesnej plastyki wielkanocnej.

Plastyka obrzędowa będzie przyjmowana do oceny w dniu 28 marca 2012r. (środa), w godz. od 1100 do 1700 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, natomiast palmy w dniu 1 kwietnia 2012 r., w Niedzielę Palmową, w godz. od 900 do 1300 w budynku Bractwa Św. Anny w Gręboszowie.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 3 kwietnia 2012 r. (wtorek) o godz. 1600 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Szkoła Podstawowa w Gręboszowie organizaują Gminny Konkurs Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Celem konkursu jest podrzymanie, kultywowanie i ochrona przepięknej, ludowej tradycji zdobienia palm, pisanek oraz wytwarzanie przedmiotów tradycyjnej i współczesnej plastyki wielkanocnej. Plastyka obrzędowa będzie przyjmowana do oceny w dniu 28 marca 2012r. (środa), w godz. od 1100 do 1700 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, natomiast palmy w dniu 1 kwietnia 2012 r., w Niedzielę Palmową, w godz. od 900 do 1300 w budynku Bractwa Św. Anny w Gręboszowie. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 3 kwietnia 2012 r. (wtorek) o godz. 1600 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zapraszamy do udziału w konkursie!