Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs PFRON „LADY D”

Konkurs PFRON „LADY D”

Konkurs PFRON „LADY D”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż Małopolski Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie ogłosił KONKURS LADY D im. Krystyny Bochenek, którego celem jest uhonorowanie kobiet z niepełnosprawnością, zamieszkałych na stałe na terenie województwa małopolskiego, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich postaw.

Kandydatury mogą być zgłaszane przez jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne i placówki edukacyjne w następujących kategoriach:

a) Dobry Start- kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od lat 16 do 26, działających
w różnych obszarach życia społecznego;
b) Kultura i Sztuka- kategoria dla kobiet działających w obszarze kultury i sztuki;
c) Sport- kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od 16 lat działających w obszarze sportu;
d) Życie Społeczne- kategoria dla kobiet działających w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych;
e) Życie Zawodowe - kategoria dla kobiet pracujących zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych.

Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są w siedzibie Oddziału Małopolskiego PFRON, al. 29-go Listopada 130, 31-406 Kraków do dnia 16 sierpnia 2015r. lub za pośrednictwem poczty. W przypadku zgłoszeń przesyłanych drogą pocztową liczy się data stempla pocztowego.


files/aktualnosci/2015/07_lipiec/29_konkurs_pfron_lady_d/lady-d.JPG

 

Szczegółowe informacje na temat Konkursu można uzyskać w PFRON Oddział Małopolski Kraków pod nr telefonu: 12/312-14-00 oraz krakow@pfron.org.pl.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż Małopolski Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie ogłosił KONKURS LADY D im. Krystyny Bochenek, którego celem jest uhonorowanie kobiet z niepełnosprawnością, zamieszkałych na stałe na terenie województwa małopolskiego, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich postaw. Kandydatury mogą być zgłaszane przez jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne i placówki edukacyjne w następujących kategoriach: a) Dobry Start- kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od lat 16 do 26, działającychw różnych obszarach życia społecznego;b) Kultura i Sztuka- kategoria dla kobiet działających w obszarze kultury i sztuki;c) Sport- kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od 16 lat działających w obszarze sportu;d) Życie Społeczne- kategoria dla kobiet działających w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych;e) Życie Zawodowe - kategoria dla kobiet pracujących zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych. Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są w siedzibie Oddziału Małopolskiego PFRON, al. 29-go Listopada 130, 31-406 Kraków do dnia 16 sierpnia 2015r. lub za pośrednictwem poczty. W przypadku zgłoszeń przesyłanych drogą pocztową liczy się data stempla pocztowego.   Szczegółowe informacje na temat Konkursu można uzyskać w PFRON Oddział Małopolski Kraków pod nr telefonu: 12/312-14-00 oraz krakow@pfron.org.pl.