1. Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana”

Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana”

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać:

-        szkoły,

-        jednostki samorządowe,

-        lokalne media,

-        organizacje pozarządowe,

-        społeczności lokalne,

-        formalne i nieformalne grupy wolontariackie

e-mail: poszukiwany.fam@gmail.com.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.fam.org.pl  oraz FB Fabryki.

Fabryka Aktywności Młodych FAM ogłasza V edycję konkursu „Poszukiwany Poszukiwana” w kategorii na: ,,Animatora Aktywności Młodych i Wolontariusza roku szkolnego 2014/2015”. Celem konkursu jest pokazanie i nagrodzenie najlepszych wolontariuszy, grup wolontariackich i animatorów aktywności młodych, działających w szkołach oraz promowanie wolontariatu, pokazywanie jego zalet i tworzenie MODY NA WOLONTARIAT.  Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: -        szkoły, -        jednostki samorządowe, -        lokalne media, -        organizacje pozarządowe, -        społeczności lokalne, -        formalne i nieformalne grupy wolontariackie poprzez wypełnienie i przesłanie do 10.05.2015 r. formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: poszukiwany.fam@gmail.com.  Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach: www.akademia.fam.org.pl i www.polskafabrykadobra.fam.org.pl.  Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” jest częścią trzyletniego Projektu „Polska Fabryką Dobra”,  promującego wolontariat wśród dzieci i młodzieży, który został objęty Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Pracy i Spraw Społecznych, Wojewodów, Marszałków, Prezydentów Miast Wojewódzkich i Wojewódzkich Kuratorów Oświaty oraz 225 Gmin z całej Polski.   Więcej informacji o projekcie na stronie: www.fam.org.pl  oraz FB Fabryki.