Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs „Potrawy Świata” w Radiu RDN Małopolska

Konkurs „Potrawy Świata” w Radiu RDN Małopolska

Konkurs „Potrawy Świata” w Radiu RDN Małopolska

  Radio RDN Małopolska wspólnie z restauracją Włóczykij z Tarnowa zaprasza na nowy konkurs. W tygodniu pomiędzy 26 a 31 stycznia 2015 gotujemy „Potrawy Świata”.

  W każdym paśmie radia RDN będzie można CODZIENNIE  wygrać podwójne zaproszenie na romantyczą kolacje do restauracji Włóczykij w Tarnowie. Konkurs polega na tym, że w każdym z pasm gotujemy jedno danie. Wanda Wojtanowska (dziennikarka radia RDN) i Szef kuchni restauracji Włóczykij przygotowują te potrawy. Na antenie Radia pojawiać się będą  podpowiedzi, które naprowadzą słuchaczy na to jakie danie gotują. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, może wysłać sms-a pod 71 601 o treści rdn.kuchnia i odpowiedź z nazwą tego frykasu.

  Jako, że danie musi być odpowiednio podane, to i tu liczymy na piękne zaprezentowanie (poetyckie być może) nazwy tej potrawy. Kolacje wygrywa najbardziej ciekawe nazwanie poszukiwanej  potrawy (najciekawiej przedstawiona nazwa).  Każde pasmo ma swoje specjały, zatem dziennie będzie można wygrać trzy romantyczne kolacje.W sumie zostanie rozdane 15 zaproszeń na kolacje.

Zapraszamy do zabawy. Więcej szczegółów na antenie Radia RDN Małopolska od 26 stycznia.

files/aktualnosci/2015/01_styczen/23_Konkurs_potrawy_swiata_w_radiu_RDN/wloczykij_02.15.jpg

  Radio RDN Małopolska wspólnie z restauracją Włóczykij z Tarnowa zaprasza na nowy konkurs. W tygodniu pomiędzy 26 a 31 stycznia 2015 gotujemy „Potrawy Świata”.   W każdym paśmie radia RDN będzie można CODZIENNIE  wygrać podwójne zaproszenie na romantyczą kolacje do restauracji Włóczykij w Tarnowie. Konkurs polega na tym, że w każdym z pasm gotujemy jedno danie. Wanda Wojtanowska (dziennikarka radia RDN) i Szef kuchni restauracji Włóczykij przygotowują te potrawy. Na antenie Radia pojawiać się będą  podpowiedzi, które naprowadzą słuchaczy na to jakie danie gotują. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, może wysłać sms-a pod 71 601 o treści rdn.kuchnia i odpowiedź z nazwą tego frykasu.   Jako, że danie musi być odpowiednio podane, to i tu liczymy na piękne zaprezentowanie (poetyckie być może) nazwy tej potrawy. Kolacje wygrywa najbardziej ciekawe nazwanie poszukiwanej  potrawy (najciekawiej przedstawiona nazwa).  Każde pasmo ma swoje specjały, zatem dziennie będzie można wygrać trzy romantyczne kolacje.W sumie zostanie rozdane 15 zaproszeń na kolacje. Zapraszamy do zabawy. Więcej szczegółów na antenie Radia RDN Małopolska od 26 stycznia.