Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

Początkiem marca w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Spieszymy uzupełnić informację o wynikach tego Konkursu, który zgromadził na starcie 14 uczestników. Oceniło ich jury w składzie : Ilona Stanaszek – przewodnicząca oraz Jadwiga Kusior i Lucyna Chojnowska.

TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ:
- wyróżnienie Patrycja Cierniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarn.

TURNIEJ RECYTATORSKI:
I miejsce – Sylwia Filipska ZSP w Szczucinie
II miejsce – Olga Węglowska ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.
II miejsce – Magdalena Kaczmarska ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.
III miejsce – Magdalena Lechowicz ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.
- wyróżnienie Barbara Baran ZSP w Szczucinie
- wyróżnienie Albin Dobrowolski – niezrzeszony.

Organizatorami byli: DDK, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego.
Nagrody i dyplomy ufundowali: Dąbrowski Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.
Do etapu rejonowego w Tarnowie jury zakwalifikowało 4 recytatorów – laureatów miejsc I-III w turnieju recytatorskim i postanowiło nie zakwalifikować nikogo z turnieju poezji śpiewanej.

Źródło: Okay

Początkiem marca w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Spieszymy uzupełnić informację o wynikach tego Konkursu, który zgromadził na starcie 14 uczestników. Oceniło ich jury w składzie : Ilona Stanaszek – przewodnicząca oraz Jadwiga Kusior i Lucyna Chojnowska. TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ:- wyróżnienie Patrycja Cierniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarn. TURNIEJ RECYTATORSKI:I miejsce – Sylwia Filipska ZSP w SzczucinieII miejsce – Olga Węglowska ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.II miejsce – Magdalena Kaczmarska ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.III miejsce – Magdalena Lechowicz ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarn.- wyróżnienie Barbara Baran ZSP w Szczucinie- wyróżnienie Albin Dobrowolski – niezrzeszony. Organizatorami byli: DDK, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego.Nagrody i dyplomy ufundowali: Dąbrowski Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.Do etapu rejonowego w Tarnowie jury zakwalifikowało 4 recytatorów – laureatów miejsc I-III w turnieju recytatorskim i postanowiło nie zakwalifikować nikogo z turnieju poezji śpiewanej. Źródło: Okay