Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs „Twoja ulubiona trasa rowerowa …”

Konkurs „Twoja ulubiona trasa rowerowa …”

Konkurs „Twoja ulubiona trasa rowerowa …”

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Serwis internetowy Clicktrans.pl zaprasza wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego w wieku od 15 lat do udziału w konkursie pt. „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie małopolskim". Aby wziąć w nim udział należy stworzyć pracę, która ma na celu przekonać organizatorów, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś!

Praca konkursowa powinna zawierać mapkę trasy rowerowej i opis trasy (tekst do dwóch stron A4, w formacie doc lub pdf). Jako załącznik do pracy można dodać materiały zdjęciowe lub filmowe własnego autorstwa bądź ich kompilację w dowolnym formacie video.

Proponowana przez uczestnika konkursu trasa rowerowa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego. Do konkursu można zgłaszać dowolne, ulubione trasy – konkurs nie ogranicza się tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych.

Prace należy przesłać na adres e-mail: konkurs@clicktrans.pl w terminie do 17 września 2017 r. – w temacie wiadomości należy wpisać: Moja trasa rowerowa. Organizatorzy konkursu oceniać będą nie tylko samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

files/aktualnosci/2017/08_Sierpien/17_Konkurs_Twoja_ulubiona_trasa_rowerowa/twoja_trasa_malopolskie_baner.jpg

Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/ lub http://clicktrans.com/blog/ w celu promocji trasy w Polsce i za granicą. Dwie najciekawsze prace zostaną nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi o łącznej wartości 1 500 (I miejsce: 1 000 zł; II miejsce: 500 zł).

Celem konkursu jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie małopolskim.

Do pobrania:
Regulamin konkursu

Źródło: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-malopolskie

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Serwis internetowy Clicktrans.pl zaprasza wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego w wieku od 15 lat do udziału w konkursie pt. „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie małopolskim". Aby wziąć w nim udział należy stworzyć pracę, która ma na celu przekonać organizatorów, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Praca konkursowa powinna zawierać mapkę trasy rowerowej i opis trasy (tekst do dwóch stron A4, w formacie doc lub pdf). Jako załącznik do pracy można dodać materiały zdjęciowe lub filmowe własnego autorstwa bądź ich kompilację w dowolnym formacie video. Proponowana przez uczestnika konkursu trasa rowerowa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego. Do konkursu można zgłaszać dowolne, ulubione trasy – konkurs nie ogranicza się tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych. Prace należy przesłać na adres e-mail: konkurs@clicktrans.pl w terminie do 17 września 2017 r. – w temacie wiadomości należy wpisać: Moja trasa rowerowa. Organizatorzy konkursu oceniać będą nie tylko samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/ lub http://clicktrans.com/blog/ w celu promocji trasy w Polsce i za granicą. Dwie najciekawsze prace zostaną nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi o łącznej wartości 1 500 (I miejsce: 1 000 zł; II miejsce: 500 zł). Celem konkursu jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie małopolskim. Do pobrania:Regulamin konkursu Źródło: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-malopolskie