Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs wiedzy o tytoniu rozstrzygnięty

Konkurs wiedzy o tytoniu rozstrzygnięty

Konkurs wiedzy o tytoniu rozstrzygnięty

  W dniu 04.12.2014 r. rozstrzygnięto internetowy konkurs wiedzy o tytoniu organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia".

  Uczestnicy konkursu mieli za zadanie prawidłowo odpowiedzieć na 12 pytań dotyczących m.in. działań informacyjno-edukacyjnych promujących modę na niepalenie, skutków zdrowotnych palenia tytoniu oraz odnoszących się do podstawowych zagadnień ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Prawidłowe odpowiedzi należało przesłać w terminie do dnia 30 listopada 2014 r. na wskazany w ogłoszeniu o konkursie adres e-mail.

  Prawidłowe odpowiedzi nadesłały Julia Biernacik (Dąbrowa Tarnowska) oraz Anna Krawczyk (Dąbrowa Tarnowska). Laureatki konkursu otrzymają nagrody - niespodzianki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

  Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, pokój nr 43 (I piętro) od 9 do 19 grudnia br. w godzinach pracy urzędu.

Poniżej zamieszczamy prawidłowe odpowiedzi.

TEST WIEDZY O TYTONIU – PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI 

  W dniu 04.12.2014 r. rozstrzygnięto internetowy konkurs wiedzy o tytoniu organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia".   Uczestnicy konkursu mieli za zadanie prawidłowo odpowiedzieć na 12 pytań dotyczących m.in. działań informacyjno-edukacyjnych promujących modę na niepalenie, skutków zdrowotnych palenia tytoniu oraz odnoszących się do podstawowych zagadnień ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Prawidłowe odpowiedzi należało przesłać w terminie do dnia 30 listopada 2014 r. na wskazany w ogłoszeniu o konkursie adres e-mail.   Prawidłowe odpowiedzi nadesłały Julia Biernacik (Dąbrowa Tarnowska) oraz Anna Krawczyk (Dąbrowa Tarnowska). Laureatki konkursu otrzymają nagrody - niespodzianki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.   Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, pokój nr 43 (I piętro) od 9 do 19 grudnia br. w godzinach pracy urzędu. Poniżej zamieszczamy prawidłowe odpowiedzi. TEST WIEDZY O TYTONIU – PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI