1. Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Europa to My” w ZSP nr 1

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Europa to My” w ZSP nr 1

W konkursie udział wzięło 27 uczestników a najlepszymi okazali się:

W ostatnim dniu marca br. w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej gościli przedstawiciele organizatorów konkursu „Europa to My", którzy przeprowadzili etap szkolny wiedzy o Unii Europejskiej.Konkurs został zorganizowany przez Biuro Parlamentarne Róży Thun i Miasto Niepołomice. W konkursie udział wzięło 27 uczestników a najlepszymi okazali się:I miejsce - Szymon Wójcik kl Ia, II miejsce - Katarzyna Dudek kl Ia, Andrzej Król kl II a, III miejsce - Ewa Gawlik kl II b. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a w szczególności Szymonowi Wójcikowi, który otrzymał zaproszenie na uroczysty finał w dniach 16 i 17 kwietnia 2011 r. na Zamku Królewskim w Niepołomicach.