Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Rozstrzygnięto konkurs ekologiczny pn. „Upcycling czyli moda od nowa”

Rozstrzygnięto konkurs ekologiczny pn. „Upcycling czyli moda od nowa”

Rozstrzygnięto konkurs ekologiczny pn. „Upcycling czyli moda od nowa”

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny pn. „Upcycling czyli moda od nowa” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Zadaniem uczniów klas 1-4 oraz 5-8 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było zaprojektowanie i wykonanie unikatowych ubrań z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów.

Do organizatora wpłynęły 32 prace.

Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 24 września 2020 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna  pracy) oraz zgodność z tematyką konkursu.

Do finału, który odbędzie się w dniu 29 września 2020 roku o godzinie 10:00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów:

 • Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa I b
 • Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa II b
 • Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa VI a
 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa II c
 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa V a
 • Szkoła Podstawowa w Zarzeczy Dużym, klasa VII
 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce, klasa VII
 • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa I
 • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa II
 • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa III
 • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa V
 • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa VI

Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Upcycling czyli moda od nowa” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny pn. „Upcycling czyli moda od nowa” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zadaniem uczniów klas 1-4 oraz 5-8 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było zaprojektowanie i wykonanie unikatowych ubrań z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Do organizatora wpłynęły 32 prace. Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 24 września 2020 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna  pracy) oraz zgodność z tematyką konkursu. Do finału, który odbędzie się w dniu 29 września 2020 roku o godzinie 10:00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa I b Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa II b Szkoła Podstawowa w Radgoszczy, klasa VI a Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa II c Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa V a Szkoła Podstawowa w Zarzeczy Dużym, klasa VII Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce, klasa VII Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa I Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa II Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa III Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa V Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słupcu, klasa VI Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Upcycling czyli moda od nowa” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.