Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkursy dla uczniów organizowane przez WUP w Krakowie

Konkursy dla uczniów organizowane przez WUP w Krakowie

Konkursy dla uczniów organizowane przez WUP w Krakowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza:

  • uczniów klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym – ich zadaniem będzie stworzenie komiksu na temat Wiem, umiem – jestem superbohaterem;
  • uczniów gimnazjów do udziału w konkursie na fotoreportaż – ich zadaniem będzie stworzenie fotoreportażu pt.: Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? Historie prawdziwe.

 Prace można przesyłać do Organizatora do 13 lutego 2015 roku. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. czytniki e-booków, zestawy e-booków i audiobooków oraz gry edukacyjne. Nauczyciel, którego uczeń lub uczniowie zajmą I miejsce w danym konkursie, otrzyma tytuł Ambasadora Uczenia się przez Całe Życie i pamiątkową statuetkę. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www.pociagdokariery.pl.

Szczegóły konkursów dostępne są w regulaminach. Zobacz:

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza: uczniów klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym – ich zadaniem będzie stworzenie komiksu na temat Wiem, umiem – jestem superbohaterem; uczniów gimnazjów do udziału w konkursie na fotoreportaż – ich zadaniem będzie stworzenie fotoreportażu pt.: Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? Historie prawdziwe.  Prace można przesyłać do Organizatora do 13 lutego 2015 roku. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. czytniki e-booków, zestawy e-booków i audiobooków oraz gry edukacyjne. Nauczyciel, którego uczeń lub uczniowie zajmą I miejsce w danym konkursie, otrzyma tytuł Ambasadora Uczenia się przez Całe Życie i pamiątkową statuetkę. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www.pociagdokariery.pl. Szczegóły konkursów dostępne są w regulaminach. Zobacz: Regulamin konkursu plastycznego; Regulamin konkursu na fotoreportaż.