Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkursy na stanowisko dyrektora szkoły

Konkursy na stanowisko dyrektora szkoły

Konkursy na stanowisko dyrektora szkoły

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego ogłasza konkursy na stanowisko dyrektora: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na dyrektora ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej” w terminie do dnia 22 maja 2012 r.,„Konkurs na dyrektora ZSP w Brniu” w terminie do dnia 23 maja 2012 r., do godziny 15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

- OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA DYREKTORA ZSP W BRNIU

- OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA DYREKTORA ZSP NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

 

Zarząd Powiatu Dąbrowskiego ogłasza konkursy na stanowisko dyrektora: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na dyrektora ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej” w terminie do dnia 22 maja 2012 r.,„Konkurs na dyrektora ZSP w Brniu” w terminie do dnia 23 maja 2012 r., do godziny 15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. - OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA DYREKTORA ZSP W BRNIU - OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA DYREKTORA ZSP NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ