Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konsultacje dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy

Konsultacje dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski
oraz
FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie Ośrodek w Tarnowie
prowadzący Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług (PK KSU)
zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założenie własnej firmy
do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnych informacji

na temat m.in. aspektów formalno-prawnych zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, źródeł pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy bądź jej rozwój czy możliwości uzyskania specjalistycznej usługi Krajowego Systemu Usług np. w obszarze transferu technologii.


Informacji udzielać będzie
konsultant Punktu Konsultacyjnego KSU
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej
w dniu 6 grudnia 2011 r. w godz. 900-1300
(I piętro, pokój nr 25).
Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 14 642 24 31, wew. 244

Punkt Konsultacyjny KSU to wiarygodny i sprawdzony partner w biznesie. Z usług Punktów Konsultacyjnych KSU (zlokalizowanych na terenie całego kraju) korzysta średnio ponad 60 tys. klientów rocznie.

Krajowy System Usług to ogólnopolska sieć ośrodków prowadzonych przez ponad 150 renomowanych instytucji wspierających rozwój biznesu. Ich oferta adresowana jest zarówno do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Działalność Punktu Konsultacyjnego KSU współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Klknik, aby pobrać plakat PRZEDSIĘBIORCO SKORZYSTAJ!


Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowskioraz FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie Ośrodek w Tarnowieprowadzący Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług (PK KSU)zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założenie własnej firmy do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnych informacji na temat m.in. aspektów formalno-prawnych zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, źródeł pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy bądź jej rozwój czy możliwości uzyskania specjalistycznej usługi Krajowego Systemu Usług np. w obszarze transferu technologii. Informacji udzielać będziekonsultant Punktu Konsultacyjnego KSUw siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiejw dniu 6 grudnia 2011 r. w godz. 900-1300(I piętro, pokój nr 25).Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 14 642 24 31, wew. 244 Punkt Konsultacyjny KSU to wiarygodny i sprawdzony partner w biznesie. Z usług Punktów Konsultacyjnych KSU (zlokalizowanych na terenie całego kraju) korzysta średnio ponad 60 tys. klientów rocznie. Krajowy System Usług to ogólnopolska sieć ośrodków prowadzonych przez ponad 150 renomowanych instytucji wspierających rozwój biznesu. Ich oferta adresowana jest zarówno do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Działalność Punktu Konsultacyjnego KSU współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Klknik, aby pobrać plakat PRZEDSIĘBIORCO SKORZYSTAJ!