Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konsultacje społeczne Powiatowego Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Konsultacje społeczne Powiatowego Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Konsultacje społeczne Powiatowego Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, w związku z opracowaniem Powiatowego Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2021-2025, zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do zapoznania się z w/w dokumentem oraz zgłaszania swoich uwag.

Konsultacje społeczne obejmują swoim zasięgiem Powiat Dąbrowski.
Wszelkie opinie i stanowiska prosimy zgłaszać na formularzu zamieszczonym poniżej w terminie do 15.12.2020 r., na piśmie do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pcprdt@interia.pl.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, w związku z opracowaniem Powiatowego Programu Działań Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2021-2025, zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do zapoznania się z w/w dokumentem oraz zgłaszania swoich uwag. Konsultacje społeczne obejmują swoim zasięgiem Powiat Dąbrowski.Wszelkie opinie i stanowiska prosimy zgłaszać na formularzu zamieszczonym poniżej w terminie do 15.12.2020 r., na piśmie do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pcprdt@interia.pl. Pliki do pobrania Pobierz plik Formularz zgłoszenia opinii .doc Pobierz plik program osób niepełnosprawnych na lata 2021-2025.pdf