Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”

Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”

Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”

Szanowni Mieszkańcy!

Trwają prace nad strategią rozwoju Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”, które tworzą samorządy powiatu dąbrowskiego oraz gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin.
Strategia ta jest dokumentem wytyczającym cele oraz kierunki rozwoju i wspólnego działania samorządów obszaru Partnerstwa. Zaprezentowane projekty, planowane do realizacji w najbliższych latach odpowiadają na kluczowe problemy Partnerstwa zdefiniowane na etapie diagnozy. Zamieszczona niżej prezentacja przedstawia w skrócie najważniejsze wątki poruszane w strategii.

Starostowie, Burmistrzowie i Wójtowie współpracujących ze sobą samorządów Partnerstwa zapraszają do zapoznania się z prezentowaną strategią rozwoju oraz do zgłoszenia swoich uwag, komentarzy czy rekomendacji.

Swoją opinię można wyrazić za pomocą wypełnionego formularza zgłaszania uwag, przesyłając go na adres: sspd2011@interia.pl lub złożyć na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Na Państwa głosy czekamy do dnia 1 grudnia 2023r.
Jak zawsze głos Mieszkańców jest dla nas ważny.

Dziękujemy za udział w tworzeniu ważnej dla rozwoju Partnerstwa strategii!

Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”

Szanowni Mieszkańcy! Trwają prace nad strategią rozwoju Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego”, które tworzą samorządy powiatu dąbrowskiego oraz gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin. Strategia ta jest dokumentem wytyczającym cele oraz kierunki rozwoju i wspólnego działania samorządów obszaru Partnerstwa. Zaprezentowane projekty, planowane do realizacji w najbliższych latach odpowiadają na kluczowe problemy Partnerstwa zdefiniowane na etapie diagnozy. Zamieszczona niżej prezentacja przedstawia w skrócie najważniejsze wątki poruszane w strategii.Starostowie, Burmistrzowie i Wójtowie współpracujących ze sobą samorządów Partnerstwa zapraszają do zapoznania się z prezentowaną strategią rozwoju oraz do zgłoszenia swoich uwag, komentarzy czy rekomendacji. Swoją opinię można wyrazić za pomocą wypełnionego formularza zgłaszania uwag, przesyłając go na adres: sspd2011@interia.pl lub złożyć na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Na Państwa głosy czekamy do dnia 1 grudnia 2023r. Jak zawsze głos Mieszkańców jest dla nas ważny. Dziękujemy za udział w tworzeniu ważnej dla rozwoju Partnerstwa strategii! Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie Partnerstwa „Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego” Pliki do pobrania Pobierz plik CWD 2023_formularz_zglaszania_uwag.docx Pobierz plik CWD 2023_synteza strategii_SSPD.pdf Pobierz plik CWD_DAB_strategia_terytorialna_IIT_27.09.2023.pdf