1. Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego dla młodzieży

Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego dla młodzieży

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za aktywny udział.

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się kolejne konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2014-2020. Tym razem uczestnikami była młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu. Ze strony organizatorów w spotkaniu uczestniczyli: Robert Pantera Wicestarosta Dąbrowski, Kazimierz Tęczar Sekretarz Powiatu oraz Stanisław Lis Prezes Stowarzyszenia Media Polanie. Młodzież poznała zasady tworzenia strategii, a także analizę SWOT naszego regionu, czyli mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji długoletniej strategii rozwoju. Uczniowie naszych szkół chętnie wzięli udział w dyskusji o problemach mieszkańców powiatu ale również pozytywnych walorach naszego regionu. Dodatkowo wszystkie swoje uwagi mogli zapisać w ankiecie, którą wypełniali podczas spotkania. Zebrane podczas spotkania uwagi i rekomendacje zostaną poddane analizie w celu uwzględnienia ich w zapisach strategii. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za aktywny udział.