Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konwent Powiatów Województwa Małopolskiego.

Konwent Powiatów Województwa Małopolskiego.

Konwent Powiatów Województwa Małopolskiego.

W dniach 5-6 grudnia 2023 r. w Krzeszowicach odbył dwudniowy Konwent Powiatów Województwa Małopolskiego. Z ramienia Powiatu Dąbrowskiego uczestniczył w nim Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Omówiono sprawy związane z funkcjonowaniem powiatów i dyskutowano na temat wyzwań i perspektyw rozwoju administracji powiatowej. Przyjęto też postulaty zaproponowane przez Zarząd Związku Powiatów Polskich dotyczące przyjęcia na początku nowej kadencji Parlamentu zmian legislacyjnych istotnych z punktu widzenia powiatów.

W dniach 5-6 grudnia 2023 r. w Krzeszowicach odbył dwudniowy Konwent Powiatów Województwa Małopolskiego. Z ramienia Powiatu Dąbrowskiego uczestniczył w nim Wicestarosta Krzysztof Bryk. Omówiono sprawy związane z funkcjonowaniem powiatów i dyskutowano na temat wyzwań i perspektyw rozwoju administracji powiatowej. Przyjęto też postulaty zaproponowane przez Zarząd Związku Powiatów Polskich dotyczące przyjęcia na początku nowej kadencji Parlamentu zmian legislacyjnych istotnych z punktu widzenia powiatów.