Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Krzysztof Witkowski Małopolaninem Roku 2023

Krzysztof Witkowski Małopolaninem Roku 2023

Krzysztof Witkowski Małopolaninem Roku 2023

Prezes firmy Bruk-Bet Krzysztof Witkowski został odznaczony przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski tytułem Małopolanin Roku 2023 w uznaniu za wybitne zasługi dla rozwoju i budowania prestiżu małopolskiej i polskiej gospodarki oraz za działalność społeczną i filantropijną.

W imieniu samorządu powiatowego serdeczne gratulacje laureatowi złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Zdobywca tego prestiżowego wyróżnienia od 40 lat prowadzi rodzinne przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem i produkcją prowadzoną w Polsce. To autor i twórca wielu nowatorskich produktów i procesów produkcji w zakresie kostki brukowej i prefabrykatów betonowych dla budownictwa mieszkalnego i infrastrukturalnego. Jest głównym sponsorem klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a także mecenasem kultury i nauki. Angażuje się również w działalność charytatywną.

Prezes firmy Bruk-Bet Krzysztof Witkowski został odznaczony przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski tytułem Małopolanin Roku 2023 w uznaniu za wybitne zasługi dla rozwoju i budowania prestiżu małopolskiej i polskiej gospodarki oraz za działalność społeczną i filantropijną. W imieniu samorządu powiatowego serdeczne gratulacje laureatowi złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Zdobywca tego prestiżowego wyróżnienia od 40 lat prowadzi rodzinne przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem i produkcją prowadzoną w Polsce. To autor i twórca wielu nowatorskich produktów i procesów produkcji w zakresie kostki brukowej i prefabrykatów betonowych dla budownictwa mieszkalnego i infrastrukturalnego. Jest głównym sponsorem klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a także mecenasem kultury i nauki. Angażuje się również w działalność charytatywną.