Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kursy prawa jazdy dla uczniów szkół Powiatu Dąbrowskiego

Kursy prawa jazdy dla uczniów szkół Powiatu Dąbrowskiego

Kursy prawa jazdy dla uczniów szkół Powiatu Dąbrowskiego

Do końca października bieżącego roku odbywają się bezpłatne kursy prawa jazdy kategorii B dla uczniów szkół ponadpodstawowych uczestniczących w projekcie „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych”.

Zadanie to realizowane jest przez Powiat Dąbrowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

W tym roku w kursie prawa jazdy, realizowanym przez dwa ośrodki nauki jazdy kierowców, uczestniczy 32 uczniów ze szkół kształcących zawodowo.
Uczniowie bezpłatnie uczestniczą w zajęciach teoretycznych, praktycznych oraz egzaminie końcowym. Z budżetu projektu pokrywane są również koszty badań lekarskich.


Celem realizowanego projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych, w szczególności poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego.

Do końca października bieżącego roku odbywają się bezpłatne kursy prawa jazdy kategorii B dla uczniów szkół ponadpodstawowych uczestniczących w projekcie „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych”. Zadanie to realizowane jest przez Powiat Dąbrowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020. W tym roku w kursie prawa jazdy, realizowanym przez dwa ośrodki nauki jazdy kierowców, uczestniczy 32 uczniów ze szkół kształcących zawodowo.Uczniowie bezpłatnie uczestniczą w zajęciach teoretycznych, praktycznych oraz egzaminie końcowym. Z budżetu projektu pokrywane są również koszty badań lekarskich. Celem realizowanego projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych, w szczególności poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego.