Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kwartalnik samorządowy Powiatu Dąbrowskiego

Kwartalnik samorządowy Powiatu Dąbrowskiego

Kwartalnik samorządowy Powiatu Dąbrowskiego

Z okazji przypadającej dziesiątej rocznicy powstania Powiatu Dąbrowskiego, samorząd powiatu wydał pierwszy numer nowego kwartalnika samorządowego pn. „Powiat Dąbrowski".

Kwartalnik ten powstał z myślą o przybliżeniu Mieszkańcom Powiśla Dąbrowskiego aktualnej problematyki społecznej Powiatu, promocji naszego regionu oraz szeroko pojętej informacji. Wydawnictwo to jest tworzone przy współpracy pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz powiatowych jednostek organizacyjnych.

Redaktorem naczelnym został Pan Zdzisław Kogut – Naczelnik Wydziału Organizacyjno – Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

W pierwszym numerze przedstawiona została działalność samorządu powiatowego na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, zaprezentowano Radnych powiatowych pierwszej, drugiej i trzeciej kadencji. Znajdują się także informacje nt. bieżącej działalności urzędu i jednostek organizacyjnych.

Redakcja zaprasza czytelników kwartalnika do dzielenia się uwagami i sugestiami dotyczącymi kwartalnika, a tym samym do jego współtworzenia i kształtowania.

Wersja elektroniczna kwartalnika "Powiat Dąbrowski" jest możliwa do pobrania ze strony internetowej powiatu www.powiatdabrowski.pl

Z okazji przypadającej dziesiątej rocznicy powstania Powiatu Dąbrowskiego, samorząd powiatu wydał pierwszy numer nowego kwartalnika samorządowego pn. „Powiat Dąbrowski". Kwartalnik ten powstał z myślą o przybliżeniu Mieszkańcom Powiśla Dąbrowskiego aktualnej problematyki społecznej Powiatu, promocji naszego regionu oraz szeroko pojętej informacji. Wydawnictwo to jest tworzone przy współpracy pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz powiatowych jednostek organizacyjnych. Redaktorem naczelnym został Pan Zdzisław Kogut – Naczelnik Wydziału Organizacyjno – Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. W pierwszym numerze przedstawiona została działalność samorządu powiatowego na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, zaprezentowano Radnych powiatowych pierwszej, drugiej i trzeciej kadencji. Znajdują się także informacje nt. bieżącej działalności urzędu i jednostek organizacyjnych. Redakcja zaprasza czytelników kwartalnika do dzielenia się uwagami i sugestiami dotyczącymi kwartalnika, a tym samym do jego współtworzenia i kształtowania. Wersja elektroniczna kwartalnika "Powiat Dąbrowski" jest możliwa do pobrania ze strony internetowej powiatu www.powiatdabrowski.pl