Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Laptopy dla Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Laptopy dla Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Laptopy dla Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Samorząd Gminy Szczucin przekazał dwa komputery dla Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. W dniu dzisiejszym Zastępca Burmistrza Szczucina Tomasz Bełzowski w obecności Wicestarosty Dąbrowskiego Krzysztofa Bryka wręczył na ręce dyrektora tej placówki Krzysztofa Piotrowskiego laptopy ufundowane przez szczuciński samorząd.

Dyrektor wyraził wdzięczność za okazałą pomoc i oświadczył, że ze względu na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne w Polsce, edukacja szkolna odbywa się on-line a sprzęt, który został przekazany dla wychowanków Dąbrowskiego Domu Dziecka będzie w pełni wykorzystany przez nich do zdalnego nauczania.

Samorząd Gminy Szczucin przekazał dwa komputery dla Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. W dniu dzisiejszym Zastępca Burmistrza Szczucina Tomasz Bełzowski w obecności Wicestarosty Dąbrowskiego Krzysztofa Bryka wręczył na ręce dyrektora tej placówki Krzysztofa Piotrowskiego laptopy ufundowane przez szczuciński samorząd. Dyrektor wyraził wdzięczność za okazałą pomoc i oświadczył, że ze względu na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne w Polsce, edukacja szkolna odbywa się on-line a sprzęt, który został przekazany dla wychowanków Dąbrowskiego Domu Dziecka będzie w pełni wykorzystany przez nich do zdalnego nauczania.