Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Latarnik w tarnowskim ZUS-ie oświetlił seniorom drogę w cyfrową przyszłość

Latarnik w tarnowskim ZUS-ie oświetlił seniorom drogę w cyfrową przyszłość

Latarnik w tarnowskim ZUS-ie oświetlił seniorom drogę w cyfrową przyszłość

Pomoc w zrobieniu pierwszych kroków w Internecie ponieśli pokoleniu 50+ tarnowski ZUS oraz Artur Kubanik, wolontariusz Polski Cyfrowej Równych Szans.

Na bezpłatnych spotkaniach, które odbyły się 24 lutego 2014 roku „starszaki” poznali możliwości Internetu oraz w tym Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS. Zajęcia pokazujące bogactwo sieci przeprowadził Latarnik - Artur Kubanik oraz jego współpracownik Robert Wucke. Współpraca Oddziału ZUS w Tarnowie i przedstawiciela Polski Cyfrowej Równych Szans okazała się bardzo owocna i efektywna.

Każdy z uczestników otrzymał kilkudziesięciostronicowy materiał omawiające poszczególne dziedziny Internetu wraz z konkretnymi adresami stron – relacjonuje Latarnik - Artur Kubanik. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję założyć swoje elektroniczne konto w ZUS dający podgląd do swoich danych i oferujące usługi np. umówienia się na spotkanie w konkretnym terminie i godzinie. Dzięki dwóm spotkaniom z osobami 55+ nieco przełamaliśmy barierę jaka zwykle jest między obywatelem a urzędem.

Ponadto Latarnik rekomenduje współpracę z tarnowskim ZUS i zachęca do śledzenia kalendarza organizowanych tam wydarzeń, bowiem ciekawe spotkania z interesującymi tematami mają cykliczny charakter.

Informacje o szkoleniach i spotkaniach organizowanych w Oddziale ZUS w Tarnowie można znaleźć na stronie: www.zus.pl w zakładce szkolenia u dołu witryny oraz w siedzibie Oddziału.

Gorąco zapraszamy, a Panu Arturowi serdecznie dziękujemy za współpracę.

Elżbieta Stachowiak

Rzecznik Prasowy

Oddziału ZUS w Tarnowie 

Pomoc w zrobieniu pierwszych kroków w Internecie ponieśli pokoleniu 50+ tarnowski ZUS oraz Artur Kubanik, wolontariusz Polski Cyfrowej Równych Szans. Na bezpłatnych spotkaniach, które odbyły się 24 lutego 2014 roku „starszaki” poznali możliwości Internetu oraz w tym Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS. Zajęcia pokazujące bogactwo sieci przeprowadził Latarnik - Artur Kubanik oraz jego współpracownik Robert Wucke. Współpraca Oddziału ZUS w Tarnowie i przedstawiciela Polski Cyfrowej Równych Szans okazała się bardzo owocna i efektywna. Każdy z uczestników otrzymał kilkudziesięciostronicowy materiał omawiające poszczególne dziedziny Internetu wraz z konkretnymi adresami stron – relacjonuje Latarnik - Artur Kubanik. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję założyć swoje elektroniczne konto w ZUS dający podgląd do swoich danych i oferujące usługi np. umówienia się na spotkanie w konkretnym terminie i godzinie. Dzięki dwóm spotkaniom z osobami 55+ nieco przełamaliśmy barierę jaka zwykle jest między obywatelem a urzędem. Ponadto Latarnik rekomenduje współpracę z tarnowskim ZUS i zachęca do śledzenia kalendarza organizowanych tam wydarzeń, bowiem ciekawe spotkania z interesującymi tematami mają cykliczny charakter. Informacje o szkoleniach i spotkaniach organizowanych w Oddziale ZUS w Tarnowie można znaleźć na stronie: www.zus.pl w zakładce szkolenia u dołu witryny oraz w siedzibie Oddziału. Gorąco zapraszamy, a Panu Arturowi serdecznie dziękujemy za współpracę. Elżbieta Stachowiak Rzecznik Prasowy Oddziału ZUS w Tarnowie