Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Lato z Football Academy

Lato z Football Academy

Lato z Football Academy

UKS „FOOTBALL ACADEMY" Dąbrowa Tarnowska informuje, że wciąż jeszcze można zapisać dzieci na zajęcia sportowe prowadzone przez szkółkę piłkarską FA. Podstawowym celem działania szkółki jest popularyzacja piłki nożnej jako dyscypliny sportu, propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz podnoszenie sprawności fizycznej dzieci.

Zajęcia sportowe organizowane w ramach projektu „FOOTBALL ACADEMY" kierowane są do wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat z miasta i gminy Dąbrowa Tarnowska.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i odbywają się w czterech grupach treningowych:
Grupa I – dzieci w wieku 4-6 lat
Grupa II – dzieci w wieku 7-8 lat
Grupa III – dzieci w wieku 9-10 lat
Grupa IV – dzieci w wieku 11-12 lat.

Projekt „FOOTBALL ACADEMY" uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Małopolska Lokalnie, będącego programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych na terenie województwa małopolskiego. Pozyskane środki wykorzystano na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do organizacji zajęć na profesjonalnym poziomie.

Informacje na temat „FOOTBALL ACADEMY" udziela koordynator projektu Robert Antosz – tel: 668 900 917, e-mail: r.antosz@footballacademy.pl

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/28_Lato_z_Football_Academy/fio.jpg

UKS „FOOTBALL ACADEMY" Dąbrowa Tarnowska informuje, że wciąż jeszcze można zapisać dzieci na zajęcia sportowe prowadzone przez szkółkę piłkarską FA. Podstawowym celem działania szkółki jest popularyzacja piłki nożnej jako dyscypliny sportu, propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz podnoszenie sprawności fizycznej dzieci. Zajęcia sportowe organizowane w ramach projektu „FOOTBALL ACADEMY" kierowane są do wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat z miasta i gminy Dąbrowa Tarnowska. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i odbywają się w czterech grupach treningowych:Grupa I – dzieci w wieku 4-6 latGrupa II – dzieci w wieku 7-8 latGrupa III – dzieci w wieku 9-10 latGrupa IV – dzieci w wieku 11-12 lat. Projekt „FOOTBALL ACADEMY" uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Małopolska Lokalnie, będącego programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych na terenie województwa małopolskiego. Pozyskane środki wykorzystano na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do organizacji zajęć na profesjonalnym poziomie. Informacje na temat „FOOTBALL ACADEMY" udziela koordynator projektu Robert Antosz – tel: 668 900 917, e-mail: r.antosz@footballacademy.pl