Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Laur Społecznego Zaufania” dla naszego urzędu

„Laur Społecznego Zaufania” dla naszego urzędu

„Laur Społecznego Zaufania” dla naszego urzędu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wzbogaciło się o kolejne prestiżowe wyróżnienie. Instytut Badań Marki uhonorował nasz urząd „Laurem Społecznego Zaufania".

„Laur Społecznego Zaufania" to renomowany tytuł przyznawany jedynie tym instytucjom publicznym i przedsiębiorstwom, które cieszą się zaufaniem społecznym oraz wyłącznie pozytywnymi opiniami.

To jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje publiczne o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej.

Zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane na wniosek mieszkańców powiatu korzystających z usług, naszego urzedu, za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych i świadczonych usług, wysoki standard obsługi i respektowanie praw konsumenta. Przyznany „Laur Społecznego Zaufania" to również zobowiązanie i mobilizacja do dalszej rzetelnej pracy oraz starań nad zapewnieniem mieszkańcom naszego regionu usług w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej na najwyższym poziomie.

Projekt „Laur Społecznego Zaufania" sukcesywnie wyszczególnia rzetelne, sprawdzone instytucje publiczne oraz firmy o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług – poświadcza o ich niezawodności, wiarygodności, solidności i odpowiedzialności. Dzięki temu konsumenci z łatwością mogą wybrać lub zweryfikować swojego usługodawcę, a podmioty rynkowe – znaleźć partnera biznesowego. Procedura ta, dzięki intuicyjnemu portalowi, odbywa się w sposób szybki i komfortowy, bez wychodzenia z domu. Na wyjątkowy charakter tej niepowtarzalnej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania.

Laur to kolejna nagroda dla Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. W ubiegłym roku nasz urząd dołączył do grona liderów sektora administracji publicznej, otrzymując tytuł „Przyjaznego Urzędu 2016". Ten znak jakości przyznawany jest w celu propagowania najwyższych standardów jakościowych w działalności organów administracji publicznej i ich jednostek organizacyjnych oraz promocji urzędów, które wyróżniają się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim poziomem kompetencji fachowych zatrudnionych kadr.

www.laur.org.pl/mags

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wzbogaciło się o kolejne prestiżowe wyróżnienie. Instytut Badań Marki uhonorował nasz urząd „Laurem Społecznego Zaufania". „Laur Społecznego Zaufania" to renomowany tytuł przyznawany jedynie tym instytucjom publicznym i przedsiębiorstwom, które cieszą się zaufaniem społecznym oraz wyłącznie pozytywnymi opiniami. To jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje publiczne o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej. Zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane na wniosek mieszkańców powiatu korzystających z usług, naszego urzedu, za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych i świadczonych usług, wysoki standard obsługi i respektowanie praw konsumenta. Przyznany „Laur Społecznego Zaufania" to również zobowiązanie i mobilizacja do dalszej rzetelnej pracy oraz starań nad zapewnieniem mieszkańcom naszego regionu usług w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej na najwyższym poziomie. Projekt „Laur Społecznego Zaufania" sukcesywnie wyszczególnia rzetelne, sprawdzone instytucje publiczne oraz firmy o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług – poświadcza o ich niezawodności, wiarygodności, solidności i odpowiedzialności. Dzięki temu konsumenci z łatwością mogą wybrać lub zweryfikować swojego usługodawcę, a podmioty rynkowe – znaleźć partnera biznesowego. Procedura ta, dzięki intuicyjnemu portalowi, odbywa się w sposób szybki i komfortowy, bez wychodzenia z domu. Na wyjątkowy charakter tej niepowtarzalnej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania. Laur to kolejna nagroda dla Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. W ubiegłym roku nasz urząd dołączył do grona liderów sektora administracji publicznej, otrzymując tytuł „Przyjaznego Urzędu 2016". Ten znak jakości przyznawany jest w celu propagowania najwyższych standardów jakościowych w działalności organów administracji publicznej i ich jednostek organizacyjnych oraz promocji urzędów, które wyróżniają się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim poziomem kompetencji fachowych zatrudnionych kadr. www.laur.org.pl/mags