1. Laureaci konkursu fotograficznego nagrodzeni

Laureaci konkursu fotograficznego nagrodzeni

W Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, swoje nagrody odebrali laureaci konkursu pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” w kategorii „Lato”. Nagrodę dla Grzegorza Doreckiego za I miejsce i zdjęcie pt. „Mostek”, które zdobyło najwięcej polubień na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego, wręczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Sekretarz Powiatu Anna Mikos, a zarazem Przewodnicząca Komisji Konkursowej. Natomiast nagrodę dla Jacka Czerwonego za wyróżnienie w konkursie i zdjęcie pt. „Wstające słońce nad stawem z pochyłym jesionem” wręczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wraz z Sekretarz Powiatu. Przedstawiciele samorządu powiatowego, pogratulowali nagrodzonym uczestnikom, a także zapraszali do udziału w kolejnych tego typu konkursach.