Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” - nagrodzeni!

Laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” - nagrodzeni!

Laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” - nagrodzeni!

3 grudnia 2012 r. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie nagrodzeni zostali laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję".

Uroczysta Gala była podsumowaniem cyklu konkurencji zawodowych, podczas których uczniowie musieli sprostać wyzwaniom związanym bezpośrednio z kierunkiem kształcenia.

Nagrody dla zwycięzców wręczały Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Województwa Małopolskiego Barbara Dziwisz oraz Wiceprzewodnicząca Teresa Starmach.

W tym dniu nagrody odebrali uczniowie z Drużyny Mechaników z Technikum z ZSP w Szczucinie. Technicy reprezentujący nasz powiat zajęli II miejsce ustępując tylko trzema punktami drużynie Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie. Uczniowie wykonali metodą metaloplastyczną bukiet róż we flakonie , który się bardzo wszystkim spodobał, a szczególnie paniom. Zadaniem w branży informatyczno – elektronicznej była obróbka graficzna surowych materiałów audiowizualnych oraz stworzenie z nich krótkiego 3 minutowego filmu, reklamującego nasz region.

Technicy brali udział w dwóch branżach z 7 możliwych: mechaniczno – mechatronicznej; Andrzej Kogut, Jakub Łucek z klasy IV TM i informatyczno – elektronicznej: Anita Wrzodak z klasy IIITMT, Piotr Chwast z klasy IVTMT.
Dzięki kursom realizowanym przez powiat dąbrowski w ramach projektu Modernizacji Kształcenia Zawodowego w Małopolsce, uczniowie uzyskali dodatkowe kwalifikacje zawodowe i umiejętności co przyczyniło się do sukcesu drużyny techników mechaników.

Opiekunami merytorycznymi drużyn byli mgr M. Sztyler i mgr inż. R. Juzwa. Gospodarzem i współorganizatorem konkursu dla branży mechaniczno-mechatronicznej było Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie, a branży informatyczno – elektronicznej Zespół Szkół Łączności w Krakowie.

Gratulujemy naszym uczniom pomysłowości, umiejętności praktycznych, wiedzy i fantazji.

3 grudnia 2012 r. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie nagrodzeni zostali laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję". Uroczysta Gala była podsumowaniem cyklu konkurencji zawodowych, podczas których uczniowie musieli sprostać wyzwaniom związanym bezpośrednio z kierunkiem kształcenia. Nagrody dla zwycięzców wręczały Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Województwa Małopolskiego Barbara Dziwisz oraz Wiceprzewodnicząca Teresa Starmach. W tym dniu nagrody odebrali uczniowie z Drużyny Mechaników z Technikum z ZSP w Szczucinie. Technicy reprezentujący nasz powiat zajęli II miejsce ustępując tylko trzema punktami drużynie Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie. Uczniowie wykonali metodą metaloplastyczną bukiet róż we flakonie , który się bardzo wszystkim spodobał, a szczególnie paniom. Zadaniem w branży informatyczno – elektronicznej była obróbka graficzna surowych materiałów audiowizualnych oraz stworzenie z nich krótkiego 3 minutowego filmu, reklamującego nasz region. Technicy brali udział w dwóch branżach z 7 możliwych: mechaniczno – mechatronicznej; Andrzej Kogut, Jakub Łucek z klasy IV TM i informatyczno – elektronicznej: Anita Wrzodak z klasy IIITMT, Piotr Chwast z klasy IVTMT.Dzięki kursom realizowanym przez powiat dąbrowski w ramach projektu Modernizacji Kształcenia Zawodowego w Małopolsce, uczniowie uzyskali dodatkowe kwalifikacje zawodowe i umiejętności co przyczyniło się do sukcesu drużyny techników mechaników. Opiekunami merytorycznymi drużyn byli mgr M. Sztyler i mgr inż. R. Juzwa. Gospodarzem i współorganizatorem konkursu dla branży mechaniczno-mechatronicznej było Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie, a branży informatyczno – elektronicznej Zespół Szkół Łączności w Krakowie. Gratulujemy naszym uczniom pomysłowości, umiejętności praktycznych, wiedzy i fantazji.