Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Laureaci Konkursu Wiedzy Pożarniczej

Laureaci Konkursu Wiedzy Pożarniczej

Laureaci Konkursu Wiedzy Pożarniczej

W poniedziałek w budynku Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej po raz kolejny odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Dąbrowa Tarnowska. Zwyciężczyniami zostały: Karolina Siepiora w kategorii szkół podstawowych i Justyna Chmura w kategorii gimnazjów. W sumie nagrodzono 6 osób.

W eliminacjach wzięły udział: Szkoła Podstawowa Smęgorzów, Szkoła Podstawowa Żelazówka, Szkoła Podstawowa Nieczajna Górna, Szkoła Podstawowa Gruszów Wielki, Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej i Gimnazjum Nr 3 w Gruszowie Wielkim.
Konkurs przeprowadziła Komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej mgr inż. Stanisława Początka w następującym składzie :
mgr Jan Sosin – Dyrektor ZOSiP w Dąbrowie Tarnowskiej – Przewodniczący,
Zdzisław Wójtowicz – Kierownik Referatu SAO Urzędu Gminy Dąbrowa Tarn.
Jacek Sąsiadek – inspektor ds. obrony cywilnej Urzędu Gminy Dąbrowa Tarn.
st.asp. Paweł Kowalik – Komenda Powiatowa PSP Dąbrowa Tarnowska.
W wyniku przeprowadzonych eliminacji laureatami zostali :

w kategorii szkół podstawowych :
1. Siepiora Karolina - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarn. - I miejsce
2. Podosek Kamil - Szkoła Podstawowa Nieczajna Górna - II miejsce
3. Forgiel Monika - Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie - III miejsce

w kategorii gimnazjów :
1. Chmura Justyna - Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - I miejsce
2. Gawęda Mateusz - Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - II miejsce
3. Majka Paweł - Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - III miejsce

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowano po trzech zawodników w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.
Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej mgr inż. Stanisław Początek. Nagrody to 4 radiomagnetofony i 2 walkmany. Z-ca Burmistrza mgr Marek Minorczyk zabierając głos podkreślił bardzo dobrą współpracę gminy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, czego między innymi dowodem jest udział przedstawiciela Komendy PSP w pracach gminnej komisji konkursowej. Następnie Z-ca Burmistrza podsumował konkurs, wręczył nagrody i dyplomy oraz podziękował uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie, życząc zwycięzcom godnego reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych.

Źródło: UGDT

W poniedziałek w budynku Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej po raz kolejny odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Dąbrowa Tarnowska. Zwyciężczyniami zostały: Karolina Siepiora w kategorii szkół podstawowych i Justyna Chmura w kategorii gimnazjów. W sumie nagrodzono 6 osób. W eliminacjach wzięły udział: Szkoła Podstawowa Smęgorzów, Szkoła Podstawowa Żelazówka, Szkoła Podstawowa Nieczajna Górna, Szkoła Podstawowa Gruszów Wielki, Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej i Gimnazjum Nr 3 w Gruszowie Wielkim. Konkurs przeprowadziła Komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej mgr inż. Stanisława Początka w następującym składzie : mgr Jan Sosin – Dyrektor ZOSiP w Dąbrowie Tarnowskiej – Przewodniczący, Zdzisław Wójtowicz – Kierownik Referatu SAO Urzędu Gminy Dąbrowa Tarn. Jacek Sąsiadek – inspektor ds. obrony cywilnej Urzędu Gminy Dąbrowa Tarn. st.asp. Paweł Kowalik – Komenda Powiatowa PSP Dąbrowa Tarnowska. W wyniku przeprowadzonych eliminacji laureatami zostali : w kategorii szkół podstawowych : 1. Siepiora Karolina - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarn. - I miejsce 2. Podosek Kamil - Szkoła Podstawowa Nieczajna Górna - II miejsce 3. Forgiel Monika - Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie - III miejsce w kategorii gimnazjów : 1. Chmura Justyna - Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - I miejsce 2. Gawęda Mateusz - Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - II miejsce 3. Majka Paweł - Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - III miejsce Do eliminacji powiatowych zakwalifikowano po trzech zawodników w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej mgr inż. Stanisław Początek. Nagrody to 4 radiomagnetofony i 2 walkmany. Z-ca Burmistrza mgr Marek Minorczyk zabierając głos podkreślił bardzo dobrą współpracę gminy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, czego między innymi dowodem jest udział przedstawiciela Komendy PSP w pracach gminnej komisji konkursowej. Następnie Z-ca Burmistrza podsumował konkurs, wręczył nagrody i dyplomy oraz podziękował uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie, życząc zwycięzcom godnego reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych. Źródło: UGDT