Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Laureatka „KLIMATycznego Powiśla” odebrała nagrodę główną

Laureatka „KLIMATycznego Powiśla” odebrała nagrodę główną

Laureatka „KLIMATycznego Powiśla” odebrała nagrodę główną

10 października 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Agnieszka Banaś zwyciężczyni konkursu fotograficznego pt. „KLIMATyczne Powiśle” odebrała nagrodę główną. Rower damski laureatce przekazał Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie z Doradcą do spraw Klimatu i Środowiska Lucjanem Pasternakiem. Złożyli jej także gratulacje i zachęcali do jak najczęstszego używania nagrody i podróżowania po Powiślu Dąbrowskim na dwóch kółkach, by wspierała działania na rzecz poprawy stanu klimatu i środowiska.

Celem konkursu było wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także korzystania z transportu bezemisyjnego i aktywnego spędzania czasu. Należy pamiętać o korzyściach jakie niesie ze sobą korzystanie z roweru. Przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie, dbamy o środowisko, a także oszczędzamy pieniądze.

10 października 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Agnieszka Banaś zwyciężczyni konkursu fotograficznego pt. „KLIMATyczne Powiśle” odebrała nagrodę główną. Rower damski laureatce przekazał Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie z Doradcą do spraw Klimatu i Środowiska Lucjanem Pasternakiem. Złożyli jej także gratulacje i zachęcali do jak najczęstszego używania nagrody i podróżowania po Powiślu Dąbrowskim na dwóch kółkach, by wspierała działania na rzecz poprawy stanu klimatu i środowiska. Celem konkursu było wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także korzystania z transportu bezemisyjnego i aktywnego spędzania czasu. Należy pamiętać o korzyściach jakie niesie ze sobą korzystanie z roweru. Przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie, dbamy o środowisko, a także oszczędzamy pieniądze.