Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Leśna klasa" w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich już otwarta

"Leśna klasa" w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich już otwarta

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich odbył się finał projektu "Leśnej klasy" zrealizowanego przy wsparciu finansowym Lasów Państwowych.
 
Obok placówki powstała altana, w której będą przeprowadzane lekcje przyrody i ścieżka sensoryczna. Znajdują się tam też tablice edukacyjne, leśne cymbały oraz stacja meteorologiczna.
 
Ponadto przeprowadzano szereg akcji, warsztatów i konkursów ekologicznych. Uczniowie wykonali między innymi budki dla ptaków i sadzili drzewa.
 
Nie zabrakło również degustacji wypieków z "leśnych darów" przygotowanych przez KGW w Dąbrówkach Breńskich.
W imieniu samorządu powiatowego gratulacje przekazał Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

 

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich odbył się finał projektu "Leśnej klasy" zrealizowanego przy wsparciu finansowym Lasów Państwowych.   Obok placówki powstała altana, w której będą przeprowadzane lekcje przyrody i ścieżka sensoryczna. Znajdują się tam też tablice edukacyjne, leśne cymbały oraz stacja meteorologiczna.   Ponadto przeprowadzano szereg akcji, warsztatów i konkursów ekologicznych. Uczniowie wykonali między innymi budki dla ptaków i sadzili drzewa.   Nie zabrakło również degustacji wypieków z "leśnych darów" przygotowanych przez KGW w Dąbrówkach Breńskich. W imieniu samorządu powiatowego gratulacje przekazał Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.   fot. Maksymilian Osak/ RDN Małopolska