Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Lekarz orzecznik poszukiwany

Lekarz orzecznik poszukiwany

Lekarz orzecznik poszukiwany

Nieprzerwanie trwa nabór kadry lekarzy orzeczników w Oddziale ZUS w Tarnowie.

O zatrudnienie w Zakładzie może się ubiegać lekarz mający za sobą minimum 5 lat czynnego wykonywania zawodu i tytuł specjalisty. Najbardziej pożądani są interniści, chirurdzy, neurolodzy, psychiatrzy  oraz specjaliści medycyny pracy i medycyny społecznej. Tarnowski Oddział ZUS poszukuje do  pracy lekarzy orzeczników do obsadzenia 5,6 etatu.

Brak medyków chętnych do pracy w ZUS-ie jest stanem niekorzystnym z punktu widzenia lokalnej społeczności i odbija się negatywnie na mieszkańcach obszaru obsługiwanego przez nasz Oddział. Niedobór kadry skutkuje bowiem wydłużonym czasem oczekiwania na badanie, a w niektórych przypadkach koniecznością dojazdu do innej jednostki organizacyjnej.

Elżbieta Stachowiak
Rzecznik Prasowy
Oddziału ZUS w Tarnowie              

 

Nieprzerwanie trwa nabór kadry lekarzy orzeczników w Oddziale ZUS w Tarnowie. O zatrudnienie w Zakładzie może się ubiegać lekarz mający za sobą minimum 5 lat czynnego wykonywania zawodu i tytuł specjalisty. Najbardziej pożądani są interniści, chirurdzy, neurolodzy, psychiatrzy  oraz specjaliści medycyny pracy i medycyny społecznej. Tarnowski Oddział ZUS poszukuje do  pracy lekarzy orzeczników do obsadzenia 5,6 etatu. Brak medyków chętnych do pracy w ZUS-ie jest stanem niekorzystnym z punktu widzenia lokalnej społeczności i odbija się negatywnie na mieszkańcach obszaru obsługiwanego przez nasz Oddział. Niedobór kadry skutkuje bowiem wydłużonym czasem oczekiwania na badanie, a w niektórych przypadkach koniecznością dojazdu do innej jednostki organizacyjnej. Elżbieta Stachowiak Rzecznik Prasowy Oddziału ZUS w Tarnowie