1. Lekcja WOS-u w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Lekcja WOS-u w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Na lekcji gościł także Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

W ubiegłym tygodniu w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego poprowadziła lekcję wiedzy o społeczeństwie dla uczniów klasy 8a ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej. Lekcja odbyła się z inicjatywy Piotra Chrabąszcza przy współpracy Danuty Pikul nauczycielki wiedzy o społeczeństwie. Uczniowie mogli się dowiedzieć, jak pracuje Rada Powiatu oraz czym się zajmuje Zarząd Powiatu. Poznali oni zadania powiatu, jednostki i służby powiatowe, a także wykorzystanie środków unijnych w naszym powiecie. Na lekcji gościł także Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.