Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Licealiada dziewcząt w piłce nożnej

Licealiada dziewcząt w piłce nożnej

W Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej realizowany jest dalszy ciąg zawodów w ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego .

Tym razem w dniu 16.XI. przeprowadzony został halowy turniej piłki nożnej – Mistrzostwa Powiatu dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada .

Udział wzięły 3 drużyny , mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym , 2 x po 10 minut .

Turniej sędziował Jarosław Będkowski .

Wyniki rozegranych spotkań :

ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Breń - 4 : 0ZSP Nr 2 D.T. – ZSP Nr 1 – D.T. - 1 : 0ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 0 : 4

Tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów na szczeblu rejonu zdobyła drużyna dziewcząt z ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie : Natalia Szułakiewicz , Patrycja Gorzela , Barbara Rzeźnik , Joanna Kawalec , Karolina Rozkuszka , Małgorzata Zaród , Aneta Dziedzic , Agnieszka Bezak , Jagieło Wioletta , Katarzyna Michalczyk , Aneta Żurawska , Katarzyna Motyka .

II miejsce - ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce – ZSP Breń

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i puchary , a mistrzowska druzyna została uhonorowana medalami . Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego wręczała Anna Chmura - sędzia sekretarz .

W Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej realizowany jest dalszy ciąg zawodów w ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego . Tym razem w dniu 16.XI. przeprowadzony został halowy turniej piłki nożnej – Mistrzostwa Powiatu dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada . Udział wzięły 3 drużyny , mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym , 2 x po 10 minut . Turniej sędziował Jarosław Będkowski . Wyniki rozegranych spotkań : ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Breń - 4 : 0ZSP Nr 2 D.T. – ZSP Nr 1 – D.T. - 1 : 0ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 0 : 4 Tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów na szczeblu rejonu zdobyła drużyna dziewcząt z ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie : Natalia Szułakiewicz , Patrycja Gorzela , Barbara Rzeźnik , Joanna Kawalec , Karolina Rozkuszka , Małgorzata Zaród , Aneta Dziedzic , Agnieszka Bezak , Jagieło Wioletta , Katarzyna Michalczyk , Aneta Żurawska , Katarzyna Motyka . II miejsce - ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska III miejsce – ZSP Breń Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i puchary , a mistrzowska druzyna została uhonorowana medalami . Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego wręczała Anna Chmura - sędzia sekretarz .