Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym

Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym

Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym

26 listopada 2008r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – drużyny dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu dąbrowskiego.

Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.

Pierwsze dwie drużyny w obu kategoriach będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w marcu 2009r.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta
I miejsce ZSP nr 2 w składzie Bator Ewelina i Bator Marcelina
II miejsce ZSP nr 1 w składzie Guzik Agnieszka, Świątek
Małgorzata oraz Marszałek Dorota
III miejsce ZSP Szczucin

IV miejsce ZSP Breń

Chłopcy
I miejsce ZSP nr 1 w składzie Chmielewski Łukasz, Janiszewski Tomasz oraz Podosek Kamil
II miejsce ZSP nr 2 Lis Damian, Sojka Anastazy oraz Pinas Dariusz
III miejsce ZSP Szczucin
IV miejsce ZSP Breń

26 listopada 2008r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – drużyny dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu dąbrowskiego. Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Pierwsze dwie drużyny w obu kategoriach będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w marcu 2009r. Wyniki rywalizacji: DziewczętaI miejsce ZSP nr 2 w składzie Bator Ewelina i Bator MarcelinaII miejsce ZSP nr 1 w składzie Guzik Agnieszka, Świątek Małgorzata oraz Marszałek DorotaIII miejsce ZSP SzczucinIV miejsce ZSP Breń ChłopcyI miejsce ZSP nr 1 w składzie Chmielewski Łukasz, Janiszewski Tomasz oraz Podosek KamilII miejsce ZSP nr 2 Lis Damian, Sojka Anastazy oraz Pinas DariuszIII miejsce ZSP SzczucinIV miejsce ZSP Breń