1. Licealiada

Licealiada

Wyniki dziewcząt :

III miejsce - ZSP – Breń - w składzie : Marta Fido i Katarzyna Rozmus .

Wyniki chłopców :

Na hali Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej zostały przeprowadzone zawody w tenisie stołowym drużynowym szkół ponadgimnazjalnych o tytuł Mistrza Powiatu . Wyniki dziewcząt : Tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie : Małgorzata Ryczek ,Kamila Kiwior , Agnieszka Guzik II miejsce - ZSP Nr 2 – Dąbrowa Tarnowska w składzie : Małgorzata Bartoń , Iwona Kosiek , Katarzyna Malec . III miejsce - ZSP – Breń - w składzie : Marta Fido i Katarzyna Rozmus . Wyniki chłopców : I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z ZSP N 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie : Damian Lis , Anastazy Sojka ,Dariusz Pinas II miejsce - ZSP Nr 1 – w składzie : Tomasz Janiszewski , Krzysztof Guchała , Kamil Podosek . III miejsce - ZSP Szczucin w składzie: Łukasz Tomal , Mateusz Nowak , Marcin Misiaszek . Zwody sędziował Jerzy Watrąba . Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy , statuetki tenisistów , medale - nagrody ufundowane zostały przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka. Mistrzowie Powiatu będą nas reprezentować w lutym na zawodach rejonowych w Tarnowie .