Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. LIII sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego

LIII sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego

LIII sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego

Dziś w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się LIII Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji. Obrady poprowadziła Przewodnicząca Rady dr Marta Chrabąszcz. Uczestniczyło w nich 16 radnych.

Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w okresie między sesjami przedstawił Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Odpowiedzi na interpelacje i zapytanie radnych odczytał Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Na sesji podjęto uchwały w sprawie:

  • zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2023 rok,
  • zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023-2030,
  • wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej za rok 2023 i rok 2024,
  • zmiany składu osobowego komisji konkursowej powołanej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podjęto też uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu dąbrowskiego na rok 2023, a także uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2023 roku.

Przyjęto również informacje Zarządu Powiatu o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2022/2023, w tym o wynikach egzaminów.

Dziś w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się LIII Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji. Obrady poprowadziła Przewodnicząca Rady dr Marta Chrabąszcz. Uczestniczyło w nich 16 radnych. Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w okresie między sesjami przedstawił Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Odpowiedzi na interpelacje i zapytanie radnych odczytał Wicestarosta Krzysztof Bryk. Na sesji podjęto uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2023 rok, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023-2030, wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej za rok 2023 i rok 2024, zmiany składu osobowego komisji konkursowej powołanej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Podjęto też uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu dąbrowskiego na rok 2023, a także uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2023 roku. Przyjęto również informacje Zarządu Powiatu o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2022/2023, w tym o wynikach egzaminów.