Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Lipcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Lipcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Lipcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

W sprzedaży jest już nowy numer Powiśla Dąbrowskiego. Znajdziemy w nim m.in. relację ze Święta Truskawki w Radgoszczy. W numerze rozmowa z nowym dyrektorem przychodni miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Stanisławem Świętkiem, a także artykuł o tym, że w strefie przemysłowej w Morzychnie pojawił się pierwszy inwestor.

Ogólnopolski Głos Profilaktyki to natomiast relacja z happeningu przeciw uzależnieniom, który odbył się w centrum Dąbrowy Tarnowskiej.

Jest też o premierze a’la Jurandot. Premierowe przedstawienie przygotował w Dąbrowskim Domu Kultury zespół teatralny „Wszystkie Dzieci Trecoka”.

Jest też relacja ze spotkania z profesorem Kazimierzem Braunem. Znany reżyser teatralny i teatrolog gościł nie tak dawno w murach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

W numerze jest także relacja z pikniku integracyjnego Stowarzyszenia Pomocna Dłoń i Dąbrowskiego Domu Kultury, który dla wszystkich najmłodszych został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

W nowym numerze Powiśla jest także o nowej inicjatywie Stowarzyszenia Wiedzieć Więcej, poświęconej 25-leciu wolnej Polski. A także o Nocy Detektywów w Szkole Podstawowej nr 2, która zorganizowana została przy współudziale dąbrowskiej policji.

W numerze znalazła się także relacja z pobytu dąbrowskich seniorów na Senioraliach w Krakowie oraz z wernisażu wystawy grupy trzeciej „Pasteli”, czyli młodych adeptów malarstwa i rzeźby prowadzonych w Dąbrowskim Domu Kultury przez Edmunda Wilka i Stanisława Strońskiego.

Sporo działo się na przestrzeni ostatniego miesiąca również w poddąbrowskich gminach. Na przykład w Bolesławiu uroczyście obchodzono święto patrona miejscowego gimnazjum. Z tej okazji zorganizowany został festiwal piosenki wojskowej i partyzanckiej.

W Mędrzechowie zorganizowano festyn rodzinny w miejscowym przedszkolu oraz festiwal przedszkolaków. W Gręboszowie obchodzono natomiast 25-lecie posługi duszpasterskiej księdza Wiesława Babiarza.

W Szczucinie, choć mamy wakacje, prowadzone są kolejne inwestycje, m.in. budowany jest parking przy hali gimnastycznej.

W gminie Olesno, czerwiec zdominowały oczywiście zalipiańskie kwiaty, malowane na tutejszych domach i budynkach gospodarczych. O tym wszystkim w nowym numerze Powiśla.

Zapraszamy również do obejrzenia obszernej fotorelacji z Powiatowego Dnia Dziecka, który odbył się w parku w Brniu z udziałem setek dzieciaków.

Te i jeszcze wiele innych informacji – w nowym numerze Powiśla Dąbrowskiego. Zapraszamy do lektury.

W sprzedaży jest już nowy numer Powiśla Dąbrowskiego. Znajdziemy w nim m.in. relację ze Święta Truskawki w Radgoszczy. W numerze rozmowa z nowym dyrektorem przychodni miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Stanisławem Świętkiem, a także artykuł o tym, że w strefie przemysłowej w Morzychnie pojawił się pierwszy inwestor. Ogólnopolski Głos Profilaktyki to natomiast relacja z happeningu przeciw uzależnieniom, który odbył się w centrum Dąbrowy Tarnowskiej. Jest też o premierze a’la Jurandot. Premierowe przedstawienie przygotował w Dąbrowskim Domu Kultury zespół teatralny „Wszystkie Dzieci Trecoka”. Jest też relacja ze spotkania z profesorem Kazimierzem Braunem. Znany reżyser teatralny i teatrolog gościł nie tak dawno w murach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. W numerze jest także relacja z pikniku integracyjnego Stowarzyszenia Pomocna Dłoń i Dąbrowskiego Domu Kultury, który dla wszystkich najmłodszych został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. W nowym numerze Powiśla jest także o nowej inicjatywie Stowarzyszenia Wiedzieć Więcej, poświęconej 25-leciu wolnej Polski. A także o Nocy Detektywów w Szkole Podstawowej nr 2, która zorganizowana została przy współudziale dąbrowskiej policji. W numerze znalazła się także relacja z pobytu dąbrowskich seniorów na Senioraliach w Krakowie oraz z wernisażu wystawy grupy trzeciej „Pasteli”, czyli młodych adeptów malarstwa i rzeźby prowadzonych w Dąbrowskim Domu Kultury przez Edmunda Wilka i Stanisława Strońskiego. Sporo działo się na przestrzeni ostatniego miesiąca również w poddąbrowskich gminach. Na przykład w Bolesławiu uroczyście obchodzono święto patrona miejscowego gimnazjum. Z tej okazji zorganizowany został festiwal piosenki wojskowej i partyzanckiej. W Mędrzechowie zorganizowano festyn rodzinny w miejscowym przedszkolu oraz festiwal przedszkolaków. W Gręboszowie obchodzono natomiast 25-lecie posługi duszpasterskiej księdza Wiesława Babiarza. W Szczucinie, choć mamy wakacje, prowadzone są kolejne inwestycje, m.in. budowany jest parking przy hali gimnastycznej. W gminie Olesno, czerwiec zdominowały oczywiście zalipiańskie kwiaty, malowane na tutejszych domach i budynkach gospodarczych. O tym wszystkim w nowym numerze Powiśla. Zapraszamy również do obejrzenia obszernej fotorelacji z Powiatowego Dnia Dziecka, który odbył się w parku w Brniu z udziałem setek dzieciaków. Te i jeszcze wiele innych informacji – w nowym numerze Powiśla Dąbrowskiego. Zapraszamy do lektury.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG