Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. List do Pracowników Oświaty i Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego

List do Pracowników Oświaty i Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,
Szanowni Pracownicy Oświaty,

W związku z zakończeniem roku szkolnego, 2007/2008 Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam w imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu składam serdeczne podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.
Wyrażam nadzieję, że dalsze współdziałanie nauczycieli, wychowawców rodziców i władz samorządowych korzystnie wpłynie na dalszy rozwój naszych placówek oświatowych i przyczyni się do umożliwienia jak najlepszego startu życiowego młodego pokolenia.

Drodzy uczniowie

Dla wielu z Was, czas spędzony w szkole był czasem ciężkiej pracy, czasami porażek, czasami sukcesów. Dzisiaj otrzymujecie świadectwo, które jest uwieńczeniem waszego całorocznego wysiłku i niewątpliwie ciężkiej pracy. Wyniesiecie z tej szkoły nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wiele doświadczeń i wspaniałych wspomnień.

Wasze sukcesy teraz i w przyszłości zawdzięczacie zarówno nauczycielom i rodzicom, którzy rozbudzali w was zdolność samodzielnego myślenia, pasję poznawania i tworzenia, jak również własnej ambicji i włożonej pracy. Wasz obowiązkiem będzie jest jak najlepiej wykorzystać nabytą wiedzę.

Życzymy wszystkim miłego i wolnego od trosk wakacyjnego wypoczynku.

Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski
Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski
Robert Kądzielawa i Przewodniczący Rady Powiatu

Lesław Wieczorek Przewodniczący Komisj Edukacji i Polityki Społecznej

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,Szanowni Pracownicy Oświaty, W związku z zakończeniem roku szkolnego, 2007/2008 Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam w imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu składam serdeczne podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.Wyrażam nadzieję, że dalsze współdziałanie nauczycieli, wychowawców rodziców i władz samorządowych korzystnie wpłynie na dalszy rozwój naszych placówek oświatowych i przyczyni się do umożliwienia jak najlepszego startu życiowego młodego pokolenia. Drodzy uczniowie Dla wielu z Was, czas spędzony w szkole był czasem ciężkiej pracy, czasami porażek, czasami sukcesów. Dzisiaj otrzymujecie świadectwo, które jest uwieńczeniem waszego całorocznego wysiłku i niewątpliwie ciężkiej pracy. Wyniesiecie z tej szkoły nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wiele doświadczeń i wspaniałych wspomnień. Wasze sukcesy teraz i w przyszłości zawdzięczacie zarówno nauczycielom i rodzicom, którzy rozbudzali w was zdolność samodzielnego myślenia, pasję poznawania i tworzenia, jak również własnej ambicji i włożonej pracy. Wasz obowiązkiem będzie jest jak najlepiej wykorzystać nabytą wiedzę. Życzymy wszystkim miłego i wolnego od trosk wakacyjnego wypoczynku. Wiesław Krajewski Starosta DąbrowskiTadeusz Kwiatkowski Wicestarosta DąbrowskiRobert Kądzielawa i Przewodniczący Rady Powiatu Lesław Wieczorek Przewodniczący Komisj Edukacji i Polityki Społecznej