Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Listopadowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Listopadowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Listopadowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić listopadowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie”.

Kolejny numer czasopisma poświęcony jest mało znanej, powojennej historii dzielnicy Ruda i ulicy Zazamcze, gdzie po zakończeniu działań wojennych działało koło Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici”. Piszemy o akcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie mającej na celu znalezienie rodzin zastępczych, licznych inwestycjach w gminie Dąbrowa Tarnowska dofinansowanych w ramach kieleckiej Lokalnej Grupy Działania „PROWENT”, pasowaniu pierwszoklasistów w Woli Mędrzechowskiej, czy kolejnych planach dotyczących remontu zabytkowego kompleksu dworsko – parkowego w Brniu.

Można tu również obejrzeć fotorelację z VI Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” oraz poczytać relacje z „Biegu Sokoła”, który odbyły się nad zalewem w Narożnikach i kolejnej Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej, którą zorganizowano w Oleśnie. Informujemy również o ważnych dla gmin Gręboszów i Bolesław inwestycjach.

Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim” zebraliśmy wydarzenia przygotowane na listopad przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół”.

Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie” jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego. 

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić listopadowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie”. Kolejny numer czasopisma poświęcony jest mało znanej, powojennej historii dzielnicy Ruda i ulicy Zazamcze, gdzie po zakończeniu działań wojennych działało koło Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici”. Piszemy o akcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie mającej na celu znalezienie rodzin zastępczych, licznych inwestycjach w gminie Dąbrowa Tarnowska dofinansowanych w ramach kieleckiej Lokalnej Grupy Działania „PROWENT”, pasowaniu pierwszoklasistów w Woli Mędrzechowskiej, czy kolejnych planach dotyczących remontu zabytkowego kompleksu dworsko – parkowego w Brniu. Można tu również obejrzeć fotorelację z VI Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” oraz poczytać relacje z „Biegu Sokoła”, który odbyły się nad zalewem w Narożnikach i kolejnej Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej, którą zorganizowano w Oleśnie. Informujemy również o ważnych dla gmin Gręboszów i Bolesław inwestycjach. Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim” zebraliśmy wydarzenia przygotowane na listopad przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół”. Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie” jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.